AMD nebeskirs dėmesio „Crossfire“ technologijai

AMD generalinė direktorė, Lisa Su, „Hot Chips“ konferencijos metu pasisakė, kad AMD neskiria didelio dėmesio „Crossfire“ technologijai. Lisa Su mano, kad dabar programinė įranga vystosi daug greičiau nei techninė įranga, o būtent dėl to „Crossfire“ nebėra siekiamybė.

Toks pasisakymas visai nestebina, nes dabar išleistos RX 5700 serijos vaizdo plokštės „Crossfire“ nepalaiko. „nVidia“ irgi vis mažesnį dėmesį skiria savo SLI technologijai, nes su kiekviena karta SLI palaiko vis mažiau vaizdo plokščių. Labiau tikėtina, kad vėliau kompanijos pasiūlys vaizdo plokštes iš kelių lustų, panašiai kaip dabar AMD daro su „Ryzen 3000“ procesoriais. Tai gali tapti nauju proveržiu grafikos rinkoje.

4 Komentarai

 1. Povilas parašė:

  Jo as irgi kazkaip pasiilgau dual gpu cards. Tik kaip sugalvot joms efektyvu ausinima.

  • nemesis parašė:

   Na yra šiaip tų aušinimo sprendimų, tiek skystis, tiek mobo – gpu jungčių išnešimai per extenderius, korpusai visokie kur gpu stovi lygiagrečiai su mobo ir t.t.

   Na nuotrauka tai jo, tokia crazy. Kuom kvėpuoja aukščiau esanti gpu dar niekas nerado atsakymo. Mano spėjimas kad siurbia orą iš po žemiau esančios gpu uždengimo tarpų arba tiesiog užsivakumuoja… 😀

   O apskritai tai mane kankina jau seniai mintis, kad norėtųsi naujo PC vidaus formato ir išdėstymo. Aišku yra ten visokių sprendimų, bet norėtųsi jau naujo, šiuolaikiškesnio formato…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.