„AMD Radeon R9 400-oji“ serija bus išleidžiama birželį

Birželis bus karštas, bent jau laukiantiems naujų vaizdo plokščių pasirodymo. Naujausia informacija iš „HWBattle*“ teigia, kad AMD naujos kartos, 400-osios serijos, grafikos adapterius pristatys birželio mėnesį, jie veikiausiai bus anonsuoti „Computex 2016“ parodoje.

Manoma, kad „Polaris“ vaizdo plokščių pristatymas įvyks birželio gale, tada išvysime produktų apžvalgas ir pačias vaizdo plokštes parduotuvėse. „Computex 2016“ parodos metu galimai bus padarytas tik šių vaizdo plokščių anonsas, kurio metu gal bus atskleistos specifikacijos ir gamintojo skaidrės su jų pačių darytais testais.

Tuo pačiu tampa aišku, kad „Polaris 10“ bus montuojamas į „Radeon R9 490(X)“ vaizdo plokštes. Pasitelkiant paprastą logiką tai turėtų reikšti, kad „Polaris 10“ lustas yra spartesnis nei pirmtakas „Hawaii“ montuojamas į R9 390(X) grafikos adapterius.

* – „HWBattle“ straipsnis nepasiekiamas svečiams.

AMD-Polaris-Architecture-Block-Diagram


1 Komentaras

  1. 2016-04-15

    […] įdomiausia pateiktoje informacijoje, tai naujas lustų pozicionavimas. Seniau buvo paskleista, jog „Polaris 10“ bus montuojamas į „Radeon R9 490(X)“, bet dabar teigiama, kad šis […]

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.