AMD TRX40 mikroschemų rinkiniai nebus suderinami su 1 ir 2 kartos „Threadripper“

AMD jau turi paruošusi trečios kartos „Threadripper“ procesorius, o jų išleidimas yra suplanuotas lapkričio mėnesį. Su pirma banga naujų procesorių galingiausias modelis bus tik 24 branduolių, tikimasi, kad daugiau branduolių turintys modeliai pasirodys vėliau. Su naujais procesoriais pasirodys ir naujas mikroschemų rinkinys – TRX40. Dar kartą išgirdome, kad naujos TRX40 pagrindinės plokštės bus skirtos tik naujiems procesoriams ir senesnės kartos „Threadripper“ nepalaikys. Tai tuo pačiu reiškia, kad esamos X399 pagrindinės plokštės „Threadripper 3000“ procesorių irgi nepalaikys.

Sunku pasakyti, kodėl AMD nutraukė „Threadripper 3000“ procesorių palaikymą X399 platformoje. Palyginimui, nauji EPYC procesoriai ir toliau veikia tame pačiame lizde kaip ir prieš tai išleisti EPYC procesoriai. Tad visiškai neaišku, kas AMD sutrukdė X399 plokštėse palaikyti „Threadripper 3000“ procesorius. Apie tai išsamiau sužinosime lapkritį, kai AMD ir išleis naujus „Threadripper 3000“ procesorius.

13 Komentarai

 1. BC00 parašė:

  Va čia AMD pasišiko kaip sakant…

 2. EscO parašė:

  Tr4 kiek rinkos sudaro 1-3% ? Problema kuri liečia labai mažą dalį vartorojų

  • BC00 parašė:

   Problema tampa dvigubai annoying, kai pradeda asmeniškai liesti. Kitą vertus, AMD skirtingai nei su AM4 lizdu nežadėjo, kad TR4 bus ilgai suderinamas su naujais CPU. Bet vėl kai Intel nauja karta veiks su senomis X299, o AMD neveiks (kas prieštarauja kompanijos politikai), labai liūdina.

 3. Stipena parašė:

  Galvoju ar nebus taip kad mb gamintojai atsisako investuoti į naujas plokštes jei nauji procesoriai bus suderinami X399. Galimai dauguma kam reikėjo jau turi X399 ir keistų tik CPU, nemanau kad atsiras daug naujų HEDT vartotojų. Anyway, sad news.

 4. Ambient parašė:

  Intel pasisikinejo pastoviai, bet visi plojo ir sveikino su 5-10 % spartos prieaugiu… dabar ateina BC00 ir bando kazka aiskint.. Supranti ka rasai ?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.