„AOC Gaming“ tapo „Red Bull Guardians“ ir „Red Bull Kumite“ partneriu

 

Amsterdamas, 2018 m. spalio 22 d. – monitorių bendrovė AOC didžiuojasi, pranešdama apie savo bendradarbiavimą su „Red Bull Guardians“ ir „Red Bull Kumite“ – dviem pagrindiniais esporto renginiais, kuriuos organizuoja „Red Bull“, ir kurie įvyks spalio 19 – 20 dienomis ir lapkričio 10 – 11 dienomis. „Red Bull Guardians“ yra „Dota 2″ žaidimui skirtas turnyras Londone, kur tarpusavyje varžysis keturios lyderiaujančios žaidimo „Dota 2″ komandos, turėdamos papildomą pasirengimo etapą, kuriame jos išsirinks tris pakaitinius „herojus“. Renginio metu visos komandos bus aprūpintos „AGON AG241QG“ žaidimų monitoriais. Antrasis renginys, „Red Bull Kumite“, Paryžiuje priims šešiolika profesionalių žaidimo „Street Fighter V“ žaidėjų, kurie pasikliaus „AGON AG271QX“ žaidimų monitoriais.

Garsieji „AG241QG“ (kairėje) ir „Agon AG271QX“ (dešinėje) žaidimų ekranai

 

Specialiai „Dota 2″ žaidimui skirtas „Red Bull Guardians“ turnyras
Keturios komandos bus pakviestos dalyvauti „Red Bull Guardians“ „Dota 2″ turnyre, kuris vyks spalio 19 – 20 dienomis Londone „Red Bull“ universalioje esporto studijoje  – „Red Bull Gaming Sphere“. Turnyras siūlo kitokį požiūrį į tradicines „Dota“ varžybas, nes šis formatas leidžia žaidėjams papildomą „herojų“ atrankos ir draudimo etapą, taip pat galimybę pakeisti „herojus“ žaidimo metu. Kiekvienas naujas „herojus“ išlaikys tuos pačius daiktus ir patirtį, kuriuos turėjo pašalintasis „herojus“.

„AOC Gaming“ esant oficialiu „Red Bull Guardians“ turnyro partneriu, tiekiančiu monitorius, kiekvienas „Dota 2″ žaidėjas naudos „AGON AG241QG“ žaidimų monitorių viso turnyro metu. „AG241QG“ monitorius pasižymi itin sparčia TN ekrano panele su 1 ms atsako laiku, 2560 x 1440 raiška ir įspūdingu 165 Hz atnaujinimo dažniu, kurie skirti pagerinti dedikuotų žaidėjų žaidimo eigą.

Šešiolikos „Street Fighter V“ žaidėjų akistata „Red Bull Kumite“ turnyre
„Red Bull Kumite“ turnyras, kuris įvyks lapkričio 11 d. „Salle Wagram“ auditorijoje Paryžiuje, pratęsia dalyvių kvietimus keturiolikai pasaulyje prestižiškiausių žaidimo „Street Fighter V“ žaidėjų. Dar du kovotojai turi galimybę gauti vietą „Red Bull Kumite“ turnyre, sėkmingai perėję paskutinio šanso kvalifikacinį turnyrą „Last Chance Qualifier“, kuriame lapkričio 10 d. vieni prieš kitus susirungs 256 žaidėjai.

Naudodami „AGON AG271QX“ monitorius, žaidimo „Street Fighter“ varžovai gali tikėtis ne prastesnio rezultato, nei 1 ms atsako laikas ir išskirtinis 144 Hz atnaujinimo dažnis, kurie užtikrina itin sklandų, be trūkčiojimo veiksmą, ir dėl to šie monitoriai tampa pagrindiniais monitoriais aukštos kokybės žaidimų srityje.

Sukurti, galvojant apie LAN vakarėlius ir dideles žaidimų konvencijas, „AOC AGON“ monitoriai jau buvo puikiai įvertinti profesionalių žaidėjų ir esporto sportininkų daugelyje turnyrų.

Europos rinkodaros ir verslo valdymo direktorius Stefan Sommer kalba apie partnerystę su „Red Bull Guardians“ ir „Red Bull Kumite“:
„Mes labai džiaugiamės partneryste su „Red Bull Guardians“, kaip ir su „Red Bull Kumite“. Šią partnerystę vertiname kaip puikią investiciją į esportą ir fantastišką galimybę pademonstruoti „AOC Gaming“ žaidimų monitorių serijos universalumą. Dalyvavimas abiejuose renginiuose rodo, kad „AOC Gaming“ monitorių repertuaras yra aktualus ir idealus bet kuriam esporto žanrui. Mes turime monitorių, tinkančių kiekvienam atvejui, kaip matyti iš monitorių „AGON AG241QG“ ir „AGON AG271QX“ naudojimo atitinkamai „Dota 2″ ir „Street Fighter“ žaidimams pavyzdžių. Dalyvavimas tokiuose renginiuose, kaip šie, rodo žaidėjams, kad „AOC Gaming“ investavo į jų mėgstamą veiklą ir užtikrino, kad tokie renginiai būtų įmanomi. Nėra geresnio būdo, nei šis, iliustruojančio, kad „AOC Gaming“ yra čia tam, kad liktų.“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.