AOC plečia žaidimų ekosistemą – kurs mechanines klaviatūras, peles ir pelės kilimėlius

Geriausio pasaulyje žaidimams skirtų monitorių prekinio ženklo pranešimas
AOC plečia žaidimų ekosistemą – kurs mechanines klaviatūras, peles ir pelės kilimėlius

Amsterdamas, 2021 m. gegužės 25 d. – AOC, tarptautiniu mastu pirmaujantis žaidimų monitorių prekės ženklas, plečiasi į naują žaidimams skirtos įrangos kategoriją, kuri pirma kartą pasirodė šių metų kovą, kuomet buvo išleistos dvi profesionalios ausinės GH200 ir GH300. Dabar, produktų sudėtis buvo dar labiau modernizuota pridėjus naujus žaidimams skirtus periferinius įrenginius: peles, tikras mechanines ir mechaninės klaviatūros jausmą perteikiančias klaviatūras bei pelės kilimėlius. Naujieji produktai yra suskirstyti į tris segmentus, idant atitiktų visų naudotojų poreikius: profesionalaus e-sporto lygio „AGON 700″ serija, vidutinio lygio 500 serija ir pradinio lygio 200 serija. Naujieji priedai suteiks galimybę jau artimiausiu metu išplėsti gaminamą profesionalią produkciją dar labiau.

Žaidėjai žino, jog norint įgyti pranašumą varžybų kovos lauke, reikalingi ne tik geri įgūdžiai, bet ir tinkama įranga. AOC žaidimų monitoriai su dideliu atnaujinimo dažniu ir mažu atsako laiku suteikia greitą vizualinį grįžtamąjį ryšį, ir dėl šios priežasties žaidėjai gali greitai reaguoti į esamąją situaciją. Naujųjų AOC portfelio papildymų dėka žaidėjai galės įgyti beveik pilną žaidimams skirtą ekosistemą, kuri leidžia jiems nesugaišti laiko su savo veiksmų įvestimi ir kuo tiksliau ir greičiau juos perteikti žaidimų pasaulyje ir paversti tai realybe.

„Nuo to momento, kai AOC įkėlė koją į žaidimų sritį, mes stengėmės sukurti tik geriausius produktus rinkoje. Būdami pirmaujančiu prekiniu ženklu žaidimų monitorių sferoje, esame atsidavę ir pasiruošę plėsti savo sėkmės istoriją dar labiau. Džiaugiamės galėdami pristatyti kiekvienam pagal poreikius pritaikomus profesionalius žaidimų priedus, puikiai suderintus su likusiais AOC produktais,“ sako Štefanas Someris, „AOC International Europe“ rinkodaros ir verslo valdymo direktorius.

Aukščiausios kokybės žaidimų klaviatūros
Aukščiausios klasės AGON klaviatūra „AGK700″ su 115 programuojamų klavišų yra aprūpinta aukštos kokybės „Cherry MX Blue / Red“ jungikliais, kurių dėka galima kuo aiškiau pajusti ir apčiuopti grįžtamąjį ryšį, tokiu būdu suteikiant aukščiausios klasės žaidybinę patirtį. Aliuminis „AGK700″ korpusas yra tvirtas ir puikiai susitvarko su varžybų metu patiriamu dideliu įnašų kiekiu.

„AOC 700″ Serija

Dedikuoti mygtukai macro komandoms leidžia klaviatūrai valdyti žaidimų režimus (RTS, FPS, Lenktynės) ir RGB apšvietimą tam tikruose AGON monitoriuose, tokiu būdu suburiant visą AGON ekosistemą į vieną visumą. RGB apšvietimo sinchronizavimas leidžia visam žaidimo įrengimui – nuo monitoriaus iki pelės, nuo klaviatūros iki pelės kilimėlio – pulsuoti vieningu spalvos deriniu. „AGK700″ taip pat pristatomas su magnetine ir nuimama riešo atrama su odine apdaila, tokiu būdu suteikiant žaidėjui maksimalų patogumo jausmą. USB pralaidumo funkcija prideda lengvai prieinamą USB prievadą tiesiai ant žaidimo stalo tam, kad galėtumėte prijungti kitus jums reikalingus periferinius įrenginius.

Vidutinio lygio „GK500″ su 104 programuojamais klavišais yra aprūpinta „Outemu Red / Blue“ mechaniniais jungikliais ir turi įmontuotą NKRO ir anti-ghosting sistemą (užfiksuojami visi mygtuku paspaudimai). „GK500″ taip pat yra suderinamas su AOC „Light FX“ ir gali būti sinchronizuojamas su monitoriais. Tiek „AGK700″, tiek „GK500″ komplektuojami su papildomu W, A, S, D klavišų rinkiniu bei supintu USB kabeliu su paauksuota jungtimi. Abiejų modelių klaviatūros profilius galima įrašyti į vidinę atmintį, naudojant „G-Tools“ programinę įrangą, ir vėliau juos pakeisti tiesiogiai klaviatūroje, nenaudojant jokios papildomos programinės įrangos. Prieiga prie „GK500″ ir „AGK700″ mechaninių klaviatūrų modelių su mėlynaisiais ir raudonaisiais jungikliais gali skirtis priklausomai nuo šalies.

„AOC 500″ Serija

Pradinio lygio žaidimų klaviatūroje „GK200″ yra membraniniai jungikliai, suteikiantys „mechaninės klaviatūros“ pojūtį. Klaviatūra atspari skysčiams, todėl žaidėjai gali jaustis saugiai, net jeigu mūšio įkarštyje netyčia išlies savo mėgstamą gėrimą. „GK200″ taip pat įrengta su vaivorykštės šviesos efektais, suteikiančiais papildomų pojūčių žaidėjui, o norint padidinti komfortą ilgų ir varginančių žaidimų sesijų metu, klaviatūra taip pat įrengta su nuimama riešo atrama.

„AOC 200″ Serija

Aukšto tikslumo žaidimų pelės
Naujojoje AOC periferinės įrangos rikiuotėje taip pat yra trijų variantų žaidimų pelės. Jos visos gali pasigirti aukštos kokybės „Pixart“ optiniais jutikliais. Visos trys pelės palaiko 1000 Hz atnaujinimo dažnį bei 1 ms reagavimo laiką. „AGM700″ ir „GM500″ taip pat gali sinchronizuoti savo RGB apšvietimą su 500/700 serijos klaviatūromis ir pasirinktais AGON monitoriais. Abi pelės turi 1,8 m  ilgio pintą USB laidą ir paauksuotą jungtį.

Aukščiausios klasės „AOC AGM700″ – dešiniarankiams pritaikyta pelė su funkcijomis, leidžiančiomis lengvai pritaikyti pelę pagal kiekvieno žaidėjo poreikį. „Pixart 3389″ jutiklis palaiko 16000 „Real DPI“ skiriamąją gebą, 400 colių / s sekimo greitį ir 50 g pagreitį, kad atitiktų greitus varžybose dalyvaujančių žaidėjų judesius. Norėdami pasiekti optimalią ergonomiką, pelės svorį galima tiksliai sureguliuoti su penkiais pelėje įmontuotais svorio vienetais (vienetas – 5 gramai). Norint padidinti ilgaamžiškumą, kairiajame ir dešiniajame pelės mygtukuose įmontuoti aukštos kokybės „Omron“ jungikliai, gebantys atlaikyti 50 milijonų klavišų paspaudimų.

„AOC GM500″ yra ambidekstrinė (tinkama naudoti kairėje ar dešinėje rankose) ir turi „Pixart 3325″ jutiklį, palaikantį 5000 „Real DPI“ skiriamąją gebą, 100 colių / sek. sekimo greitį ir 20 g pagreitį, tokiu būdu galėdamas fiksuoti tikslius ir greitus judesius. „GM500″ taip pat naudojami patvarūs „Omron“ jungikliai. Visi aštuoni „GM500″ mygtukai yra pritaikomi pagal individualius poreikius dėka AOC „G-Tools“ programinės įrangos.

„AOC GM200″ yra dešiniarankiams pritaikyta pelė su šešiais mygtukais ir „Pixart 3519″ jutikliu (4200 realus DPI, 48 IPS ir 10 g). Siekiant didesnio tikslumo, DPI perjungimo mygtukas leidžia greitai perjungti 800-1600-2400-4200 DPI.

Tvirtas pagrindas
AMM700″ pelės kilimėlis taip pat lydi AGON serijos klaviatūras ir peles ir taip užtvirtina visa žaidėjui reikalingą paketą. Mikrotekstūruotas audinio paviršius suteikia lengvą judėjimą ir suteikia tikslų sekimo paviršių žaidimų pelės manevravimui, o neslystantis guminis pagrindas užtikrina, kad pelės kilimėlis nesujudės žaidimo metu. Aplinkinius RGB šviesos diodus galima modifikuoti 4 apšvietimo efektais ir juos galima sinchronizuoti su kitais AOC periferiniais įrenginiais / monitoriumi per „G-Tools“ programinę įrangą.

Naudodamas naujus AOC žaidimų periferinius įrenginius, AOC tobulina savo žaidimų ekosistemą, kad sukurtų kuo išsamesnes ir labiau suderintas žaidimų struktūras, tuo pačiu pakeldamas žaidimų patirtį į visiškai naują lygį.  Nepamirškite atidžiai sekti naujienų apie AOC kuriamus žaidimams pritaikytus produktus – jau greitai liksite nustebinti!

„G-Tools“ programinė įranga
Pelės ir klaviatūros mygtukų / klaviatūrų pritaikymui, makrokomandų įrašymui ir valdymui, RGB efektų pritaikymui ir įvairių įrenginių šviesos efektų sinchronizavimui AOC sukūrė savo programinę įrangą: „G-Tools“. Šią programinę įrangą bus galima naudoti su 500 ir 700 serijos produktais. Be to, tam tikri AGON monitorių modeliai taip pat palaikys šią programinę įrangą.

Visiems AOC žaidimų periferiniams įrenginiams suteikiama 2 metų garantija.

Daugiau informacijos apie prieinamumą ir kainas rasite čia.

Daugiau informacijos ir techninės specifikacijos rasite čia: https://eu.aoc.com/en/gaming/accessories

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.