AOC verslo serija dabar išplėsta praktiškais priedais

AOC verslo serija dabar išplėsta praktiškais priedais:

Sukurkite modernią darbo vietą su profesionaliais AOC sprendimais


Amsterdamas, 2019 m. gegužės 28 d. – Monitorių bendrovė AOC praneša apie savo visaapimančio „verslas verslui“ („B2B“) portfelio plėtrą. Kartu su aukštos kokybės monitoriais, specialiai sukurtais visiems modernių darbo vietų iššūkiams atremti, AOC dabar pristato praktiškus „VESA“ laikiklius ir monitorių laikiklius su svirtimis. Šiuo papildymu AOC kiekvienai verslo įmonei siūlo platų sprendimų spektrą, kad būtų sukurtos produktyvios, švarios ir ergonomiškai saugios darbo vietos, atitinkančios aukščiausius techninius standartus.  

Sumanus darbas su išmaniais monitoriais
AOC siūlo platų monitorių asortimentą, specialiai sukurtą profesionaliems naudotojams, dirbantiems tiek mažose ir vidutinėse įmonėse, didelėse įmonėse, tiek ir viešajame sektoriuje. AOC monitoriai, atitinkantys svarbius reglamentus, kaip pvz., „EPEAT Gold / Silver“, „TCO“, „Energy Star“ ir „GS“, yra energiją taupantys ir ekologiški. Nesvarbu, ar atitinka pagrindinius monitorių reikalavimus (pagrindinė „E1 serija“), ar pažangesnius su ergonomiškai reguliuojamais stovais (profesionali „P1 serija“ arba elegantiška ir šiuolaikiška „90-oji serija“), AOC monitoriai palaiko daug įvairių įvesties jungčių, tokių kaip VGA, HDMI ir „Display Port“, kai kurie modeliai papildomai turi DVI lizdus. Šių monitorių būna nuo 21,5 iki 27 colių dydžio, todėl jie puikiai tinka bet kokio dydžio darbo vietoms. Be to, „Flicker-Free“ ir „Low Blue Light“ technologijos, skirtos filtruoti potencialiai žalingos mėlynos šviesos bangų ilgiui, padeda padidinti saugą ir sumažinti akių nuovargį.

Didelis monitorių pasirinkimas kiekvienam poreikiui
Pagrindinė „E1″ serija daugiausia skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms bei viešajam sektoriui. Šie monitoriai yra 21,5 colių, 24 colių ir 27 colių dydžių, su TN ir MVA panelėmis 21,5 colių dydžio ekranuose ir spalvoms tiksliomis IPS panelėmis 24 ir 27 colių dydžio ekranuose. Visi ekranai suteikia „Full HD“ (1920×1080 pikselių) skiriamąją gebą. 24 colių dydžio „24E1Q“ modelis taip pat pasižymi elegantišku trijose pusėse berėmiu dizainu, puikiai pritaikytu kelių monitorių aplinkoms, kuriomis siekiama padidinti našumą.

Profesionali „P1″ serija puikiai tinka įmonėms, kurioms reikalingas didesnis lankstumas ir pritaikomumas. Visi „P1″ serijos monitoriai turi reguliuojamo aukščio stovus (130 mm arba 150 mm), įmontuotą kabelių valdymą ir 4 prievadų USB 3.0 šakotuvus, o taip pat „Quick-Release“  funkciją, kad būtų lengviau prijungti stovą. „P1 serija“, kaip ir „E1 serija“, siūlo „Full HD“ raiškos TN ir MVA ekrano paneles 21.5 colių dydžio ekranams ir trijose pusėse berėmes IPS paneles dviems modeliams, kurių kiekvienas gali būti 24 colių ir 27 colių dydžio. Šioje serijoje ypatingai išsiskiria 24 colių „X24P1“ modelis su neįprastu, bet itin produktyviu 16:10 formatu (1920×1200) ir 27 colių „Q27P1 modelis, turintis „QHD“ skiriamąją gebą (2560×1440).

Unikalios išvaizdos, elegantiški „90-osios serijos“ monitoriai su tamsiai pilkos metalo spalvos apdaila yra tinkamas pasirinkimas aukštos kokybės reikmėms. Ši serija siūlo 24 colių dydžio „Full HD“ modelį su aukšto spalvų tikslumo IPS panele ir du 27 colių dydžio modelius su „Full HD“ ir „QHD“ raiška. Šie stulbinantys monitoriai turi ergonomiškus, reguliuojamo aukščio stovus ir trijose pusėse berėmes paneles, todėl jie puikiai tinka kelių monitorių aplinkoms.

Įrodyta, kad kelių monitorių aplinkos padidina našumą. Nešiojamas monitorius, kaip pavyzdžiui mobilus, per USB-C jungtį maitinamas „I1601FWUX“ modelis, yra protingas sprendimas kiekvienam, dirbančiam nešiojamuoju kompiuteriu ir siekiančiam padidinti virtualaus darbalaukio erdvę efektyvesniam darbui. „FHD“ raiškos 15,6 colių dydžio IPS monitorius yra elegantiškai suprojektuotas ir, būdamas 8,5 mm storio ir tik 800 g svorio, telpa į kiekvieną krepšį, todėl su juo dar lengviau keliauti į darbo ir verslo susitikimus.


Dviejų monitorių laikiklis „AOC AD110″ su dviem „AOC I2790PQU“ monitoriais: optimalus lankstumas bet kuriam monitoriui darbe ar namuose

Protingi sprendimai optimaliai darbo vietai
Ties tuo AOC sprendimai nesibaigia. Norėdama palaikyti verslo įmones kuriant produktyvias ir švarias darbo vietas, AOC neseniai į savo portfelį pridėjo „VESA“ laikiklius ir monitorių laikiklius su svirtimis.

Naudodamiesi naujais „VESA“ laikikliais, naudotojai dabar gali pritvirtinti mini kompiuterius ir panašius plonus įrenginius tiesiai prie monitoriaus, taip sumažindami netvarką ant darbo stalo ir paslėpdami kabelius. Laikiklius galima naudoti AOC profesionalių „P1″ ir „90-osios“ serijų monitoriams, taip pat senųjų „75-osios“ ir „60-osios“ profesionalių serijų monitoriams.

Naudotojams, siekiantiems maksimalaus lankstumo ir tobulai ergonomiškų darbo vietų, AOC sukūrė vienos ir dviejų svirčių monitorių laikiklius. Abu tipai leidžia tiksliai reguliuoti monitoriaus padėtį, o tai taip pat atveria naujas bendradarbiavimo galimybes. Monitoriaus laikiklio svirtys turi nuimamus dangtelius, todėl, norint sumažinti netvarką, kabeliai gali būti įvedami į vidų.

Prie stalviršio tvirtinamas vienos svirties monitoriaus laikiklis „AS110″ išlaiko iki 27 colių dydžio monitorių. Dėl trijų atskirų sąnarų šis įrenginys yra labai lankstus. Monitoriaus aukštį galima reguliuoti 320 mm diapazonu, todėl naudotojai gali naudotis monitoriumi stovėdami. Laikiklio svirtis pasižymi plačiu pasvirimo diapazonu (nuo -45 ° iki +60 °), pasukimo diapazonu nuo -90 ° iki +90 ° ir 360 ° diapazonu ašies posūkio taške, o tai leidžia nustatyti monitorių vertikalioje, horizontalioje ir visose kitose tarpinėse padėtyse.

Dviejų svirčių laikiklis „AD110″ yra puikus sprendimas kelių monitorių aplinkoms, sukurtas laikyti du monitorius nuo 12 colių iki 27 colių dydžio ir nuo 2 iki 9 kg svorio. „AD110″ laikiklio aukštis gali būti reguliuojamas 230 mm diapazonu ir svirtys gali būti ištemptos į priekį ir atgal plačiu nuo 100 mm iki 520 mm diapazonu. Jis taip pat turi nuo -65 ° iki +90 ° pakreipimo diapazoną, 180 ° pasukimo diapazoną, ir 360 ° ašies keitimo diapazoną nuo kiekvieno monitoriaus ašies posūkio taško.

Lanksčios monitoriaus laikiklių svirtys, pvz., „AS110″ arba „AD110″, gali būti naudojamos įvairiais tikslais. Žurnalo ar laikraščio redaktorius, pavyzdžiui, gali norėti pasukti monitorių į vertikalią padėtį, kad pamatytų tiksliai, kaip tekstas atitinka puslapio išdėstymą. Programuotojai taip pat įvertins paprastą perėjimą tarp šių dviejų padėčių.

Siekiant didesnės ergonomikos ir geresnės laikysenos, naudotojai, kad išvengtų kūprinimosi prie stalo, renkasi sėdimus-stovimus stalus. Su AOC monitorių laikikliais nebus problemų: dėl sumontuotų dujinių spyruoklių jie lengvai reguliuojami į bet kokią įmanomą padėtį, todėl monitorių visada galima nustatyti akių lygyje. Bendroje darbo aplinkoje kiekvienas naudotojas gali lengvai reguliuoti monitoriaus gylį, aukštį arba pasvirimą pagal jų individualius pageidavimus. Jie taip pat puikiai tinka bendradarbiavimui: naudotojai gali pasukti savo monitorių, kad kaimyninis kolega taip pat matytų ekrano turinį.

Optimaliai įrengta šiuolaikinei darbo vietai
AOC visapusiškas profesionalus portfelis ne tik siūlo optimalius monitorius kiekvienam poreikiui, bet ir visaapimančius sprendimus, kurie, veikdami kartu, pasitarnauja, kuriant geriausias ir efektyviausias darbo vietas bet kurioje aplinkoje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.