„Apple“ atsisako automobilio projekto, vietoj to dėmesį koncentruos į dirbtinį intelektą

„Apple“ pristabdė savo ambicingą elektromobilių projektą. Po dešimtmetį trukusių darbų „Apple“ savavaldžio automobilio planai oficialiai atsidūrė aklavietėje. Po neseniai pasirodžiusių pranešimų, kad bendrovė atsidūrė kryžkelėje su šiuo projektu, nuspręsta sutelkti dėmesį į dirbtinį intelektą ir atšaukti automobilio projektą.

Sprendimas atsisakyti elektromobilio projekto, viduje žinomo kaip „Project Titan“, pabrėžia iššūkius, su kuriais susiduria net didžiausios technologijų milžinės, kai reikia sukurti automobilį, jau nekalbant apie visiškai autonominį. Tačiau „Project Titan“ pasirodė esąs nelengvas. Užkulisiuose „Apple“ sunkiai sekėsi įveikti sudėtingus automobilių gamybos aspektus. Projektą trikdė vadovų pasikeitimai, strategijų kaita ir sparčiai augančios išlaidos. Paskutinį smūgį sudavė „Apple“ vadovai, susirūpinę dėl mažos pelno maržos ir didelių įmonės išlaidų, ir nusprendė keisti veiklos kryptį.

Taigi vietoj to, kad iš prekybos salonų išriedėtų elegantiškas „Apple“ prekės ženklo elektrinis automobilis, „Apple“ šiuos išteklius skirs pažangioms dirbtinio intelekto sistemoms kurti. Įmonės dirbtinio intelekto skyriui, kuriam vadovauja John Giannandrea, baigus įgyvendinti automobilio projektą, į jį plūstelės talentų.

Nors tikslus darbo vietų skaičiaus mažinimas lieka neaiškus, šio nutraukto projekto padariniai neabejotinai turės pasekmių „Apple“ darbuotojams. Tačiau tiems, kurie turi patirties techninės įrangos inžinerijos ir automobilių dizaino srityse, technologijų milžinė turėtų suteikti įvairių galimybių.

1 Komentaras

  1. neblogai parašė:

    Gaila- automobilyje juk tiek daug galimybių viską daryti netaisomą, nekeičiamą /s.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.