„Arrow Lake-S“ bus nuo 3 % iki 21 % greitesni už „Raptor Lake-S“

Igor’sLAB“ neseniai gavo vidinę „Intel“ prezentaciją, kurioje atskleidžiamos būsimos naujos kartos platformos „Arrow Lake-S“ našumo prognozės. Nors iki platformos pasirodymo dar liko šiek tiek laiko, aptarti duomenys suteikia mums daugybę detalių, kurios paprastai lieka neatskleistos ištisus mėnesius.

Šiam palyginimui naudota „Arrow Lake-S“ procesoriaus konfigūracija buvo kruopščiai parinkta, kad palyginimas būtų kuo teisingesnis, tai reiškia, kad buvo lyginami 8+16 procesoriai. Vienas svarbus atradimas – „Arrow Lake“ PL1 ir PL2 gali būti sukonfigūruoti 250 W, o tai yra šiek tiek mažiau nei „Raptor Lake“, kurio TDP gali būti 253 W. Tačiau mažai tikėtina, kad šis galios skirtumas lems reikšmingus našumo skirtumus.

Duomenys normalizuoti lyginant su „Core i9-13900K“, kurio konfigūracija šiame palyginime tokia pati kaip ir „Arrow Lake-S“. Deja, kol kad neaišku ar „Arrow Lake-S“ maksimali konfigūracija yra tokia pati kaip „Raptor Lake-S“.

Greita duomenų analizė patvirtina, kad 14-osios kartos „Core“ serija pasižymės nuo vieno iki keturių procentų didesniu našumu, palyginti su dabartiniais pasiūlymais. Abu grafikai iliustruoja šį pagerėjimą. Kita vertus, prognozuojama, kad „Arrow Lake-S“, pasižyminti visiškai nauja architektūra, priklausomai nuo naudojamo lyginamojo standarto, dabartinės serijos našumą viršys nuo 3 % iki 21 %.

Tačiau „Arrow Lake-S“ iš tiesų spindi savo grafikos galimybėmis. Platformoje bus naudojama „Alchemist“ pagrįsta Xe-LPG konstrukcija, kurioje įrengta iki 8 Xe branduolių. Duomenys rodo, kad grafikos našumas turėtų 2,2 karto viršyti „Raptor Lake“ integruotos grafikos našumą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.