„ASUS GeForce RTX 4080 Noctua Edition“ turi net 4,3 lizdo aušinimą

ASUS CES parodoje atskleidė „GeForce RTX 4080 Noctua Edition“ vaizdo plokštę. Šią vaizdo plokštę pavadinti stora būtų per maža, nes tai galbūt pirmoji vaizdo plokštė, kuri turi penkis lizdus užimantį aušinimo sprendimą. Iš tiesų grafikos kortos aušinimas yra nuo 4,2 iki 4,3 lizdo, bet pagrindinėje plokštėje vis tiek bus blokuojami penkti lizdai.

Šiame išskirtiniame produkte „ASUS ROG Strix RTX 4080“ montažinė plokštė sujungta su „Noctua“ sukurtu aušinimo sprendimu. Aušintuvą sudaro du dideli aliumininių plokštelių blokai, per kuriuos eina aštuoni 6 mm storio nikeliuoti variniai karščio vamzdeliai, o visa tai oru apipučia pora aukščiausios klasės „Noctua NF-A12x25“ 120 mm ventiliatorių, turinčių hidrodinaminius guolius. Šios vaizdo plokštės ventiliatorių kreivė sureguliuotą bendradarbiaujant „Noctua“ ir ASUS, todėl žadama, kad tai bus tyliausiai oru aušinama RTX 4080, kokią tik galite įsigyti.

ASUS kol kas neatskleidžia kada šią „GeForce RTX 4080 Noctua Edition“ žada išleisti ir kiek ji kainuos.

7 Komentarai

  1. EscO parašė:

    Kiek slotų turi gpu užimti kad oro aušintuvas taptų nepraktišku?
    kažkaip pasigendu vandeniu aušinamų variantų

  2. BC00 parašė:

    Norėčiau vienos bendros VGA, kuri pasitarnautų testuojant ir mITX case’us. Nu realiai nėra iš ko rinktis… Iš 4080 Ventus dar dar panaši į normalią plokštę, bet ir to netilps visur, kur reikia. XT/XTX yra keli custom tokie so so variantai, bet netobuli: arba biški per ilga, arba biški per stora. Gamintojams finansiškai paranku dėti tuos pačius cooler’ius visoms iš eilės plokštėms, bet realiai labai sucks.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.