„Asus“ praneša apie „ROG Gladius II“ bevielę pelę žaidėjams

Bevielės pelės domina ne tik paprastus naudotojus, bet ir žaidėjus, kuriems vos išaugęs vėlinimas nėra bėda. „Asus“ siūlys naują bevielę „ROG Gladius II“ pelę žaidėjams. Iš tiesų, ji yra kone identiška originaliai „Gladius II“ pelei, bet, kaip minėjome, ji yra bevielė ir neturi apatinės RGB zonos. Suprantama, kad tai padaryta norint sutaupyti elektros energijos. Nauja bevielė „Gladius II“ pelė sveria 130 g, tik 20 g daugiau nei giminaitis su laidu, be to gauname galingesnį jutiklį.

Bevielė „ROG Gladius II“ pelė naudoja 2.4 GHz radijo dažnį kartu su „Bluetooth BLE“ norint pasiekti kuo mažesnį vėlinimą. Tikinama, kad pelės atsako laikas yra viso labo 1 ms. Pelės jutiklis – 16 000 dpi, kai laidinė pelė naudoja 12 000 dpi jutiklį. Tie, kas ne visada nori pelę naudoti bevieliame režime, gali ją prijungti su laidu. Tada operacinė sistema šią pelę atpažins kaip atskirą prietaisą ir tuo pačiu kraus jos bateriją.

Bevielė „ROG Gladius II“ pelė turėtų kainuoti apie 140 USD.

10 Komentarai

 1. Drakomer parašė:

  Imsim šitą žaisliuką 🙂

 2. Kasparas parašė:

  Lyginant su g pro wireless sita pele nieko ypatingo

 3. Mindaugas Klumbis parašė:

  Man teko Gladius II apžvalgą daryt, tai visai patiko, tikrai patogi rankoje kai aš mėgstu didesnes peles.

 4. Kasparas parašė:

  Sita pele skirta zaidejams taciau sveria 130g, kai tuo tarpu kitos kompanijos isleidzia <80g

 5. Aibo999 parašė:

  Kuo lenvesne pele, tuo lengviau taikytis tiksliai fpsuose. Pats megstu sunkesnes, 100-110, bet cia jau pavadinciau piriboru

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.