„Corsair“ atskleidė 180 laipsnių 12VHPWR adapterį

„Corsair“ atskleidė 180 laipsnių 12VHPWR maitinimo adapterį, skirtą PCIe 5.0 vaizdo plokštėms, kuris leidžia kompiuterių entuziastams padaryti savo kompiuterius tvarkingesnius ir kartu sumažinti kabelių apkrovą 12VHPWR maitinimo jungtims.

Šis naujasis 12VHPWR adapteris sukurtas atsižvelgiant į NVIDIA RTX 40 serijos vaizdo plokštes, tačiau verta paminėti, kad šis kabelio adapteris nepalaiko vaizdo plokščių su apverstomis maitinimo jungtimis, pavyzdžiui, ASUS RTX 40 serijos „ROG Strix“ ir „TUF Gaming“ modelių.

Šis maitinimo adapteris, išlenktas 180 laipsnių kampu ir pažymėtas „Corsair“ prekės ženklu, skirtas pagerinti kompiuterių su 12VHPWR vaizdo plokštėmis išvaizdą ir sumažinti įtampą 12VHPWR kabeliams, nes sumažina kabelių lenkimo poreikį ir apsaugo 12VHPWR jungtis nuo lenkimo ar gniuždymo dėl korpuso šoninio skydelio.

„Corsair“ suprojektavo savo PSU maitinimo adapterį taip, kad jis atlaikytų aukštą, iki 105 laipsnių pagal Celsijų, temperatūrą, todėl šį maitinimo adapterį galima naudoti net su daugiausiai energijos reikalaujančiomis vaizdo plokštėmis. Deja, „Corsair“ svetainėje šiuo metu nenurodyta naujojo 180 laipsnių 12VHPWR adapterio kaina. Tikimės, kad netrukus sužinosime daugiau apie šio 12VHPWR adapterio kainą ir prieinamumą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.