Debiutuoja „Blackview BL8000“ – pigesnė „BL9000“ alternatyva

Neseniai pristatytas „Blackview BL9000“ tampa vienu iš pažangiausių smūgiams atsparių telefonų visoje rinkoje. Nors mažiau nei 400 eurų siekianti kaina per daug nesikandžioja, pristatoma ir dar pigesnė alternatyva – „Blackview BL8000“, apie kurį šiandien ir pakalbėsime.

Telefonas vis dar turės du ekranus abejose korpuso pusėse. Priekyje išliko ta pati 6,78 colio 120 Hz IPS panelė. Gale esantis ekranas kitoks – jis įmontuotas ne centre, o vietoj apvalios formos matome keturkampį variantą.

Telefonas sugebėjo išlaikyti tokius pačius atsparumo smūgiams, vandeniui ir dulkėms paramentrus. Taip pat buvo perimta ir gera atminties konfigūracija: 12 GB RAM + 512 GB UFS 3.1 tipo vidinės atminties.

Smagu, kad pagrindine kamera išliko „Samsung Isocell GN5“, nors jos naudojimas brangesniame „Blackview BL9000“ buvo malonus siurprizas. Šis sensorius yra pasiskolintas iš „Samsung S22“ serijos telefonų. Tiesa jai padedančių ir priekyje esačių kamerų konfigūracija – kiek paprastesnė.

„Mediatek Dimensity 8020“ procesorių pakeitė kiek paprastesnis „Dimensity 7050“. Abu 5G ryšį palaikantys procesoriai yra labai giminingi – branduolių konfigūracija yra tokia pati, jie pasiekia identišką greitį. Esminis skirtumas bus matomas tik žaidėjams – kiek paprastesnis „ARM Mali-G68 MC4“ grafinis lustas.

Baterijos talpa liko nepakitusi – tie patys 8800 mAh. Deja, jos užpildymo greitis sumažėjo – vietoj stogą raunančių 120 W beliko šiais laikais standartu laikomi 33 W.

„Blackview BL8000“ telefonas jau debiutavo prekyboje ir kainuoja 268 eurus. Taai reiškia, kad už minėtuosius apkarpymus sutaupome daugiau nei 100 eurų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.