Elektros dingimas „Samsung“ NAND gamykloje gali įtakoti net kainas

Pranešama, kad kovo 9 dieną vienoje iš „Samsung“ NAND gamyklų Korėjoje buvo dingusi elektra. Toks atsitikimas lems net 3.5 % sumažėjusią pasaulinę NAND gamybą kovo mėnesį. Nors tai gali pasirodyti nedidelė netektis, bet dabar atminties sektorius ir taip nesusidoroja su paklausa, o tie 3.5 % yra milijonai prietaisų. Gali būti, kad tai pasimatys kainose ir galutiniam vartotojui. Žvelgiant vien į „Samsung“ skaičius, tai šios kompanijos NAND gamyba kovo mėnesį sumažės net 11 % dėl elektros tiekimo sutrikimo.

Galima pagalvoti, kaip paprastas elektros netekimas gali tiek stipriai įtakoti gamybą? Puslaidininkių gamyboje nutrūkus elektrai sugadinama visa silicio plokštė. Pradingus elektrai „Samsung“ neteko iki 60 tūkst. silicio plokščių.

„Samsung“ nori išplėsti vieną NAND gamyklą Kinijoje. Ji esamu metu pateikia 120 tūkst. silicio plokščių per mėnesį. Po pertvarkymo ji sugebės pateikti 320 tūkst. silicio plokščių per mėnesį.

4 Komentarai

  1. Strelok parašė:

    Selling samsung 960 pro 512GB. Just 699 eur.

  2. mafo parašė:

    Prasideda… viskas panašėja į netyčia užsiplieskusias platformas, kurios pakelia naftos kainas irgi aišku netyčia. Ir taip degančių platformų, prakiurusių tanklaivių ir t.t. bendrovės daro rekordinius metus 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.