„Futurama“ grįžta po 10 metų pertraukos

Praėjusių metų vasarį „Hulu“ užsakė 20 „Futurama“ epizodų, į kuriuos sugrįš didžioji dalis originalaus serialo įgarsintojų ir įgulos narių, įskaitant vykdomuosius prodiuserius Matt Groening („Simpsons“) ir David X. Cohen („Beavis andr Butt-Head“). Grįžta Billy West, Katey Sagal, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, Lauren Tom, Phil LaMarr, David Herman ir Bender‘į įgarsinantis John DiMaggio.

„Futurama“ premjera įvyko 1999 m. pavasarį ir serialas penkis sezonus buvo rodomas „Fox“ tinkle, kol buvo atšauktas. 2010 m. serialas sugrįžo dviem sezonams į „Comedy Central“, o paskutinis epizodas buvo parodytas 2013 m. rugsėjo 4 d. Serialo perkėlimas į „Hulu“ bus trečioji programos platforma, arba ketvirtoji, jei skaičiuosime DVD filmus.

Aštuntąjį sezoną iš pradžių sudarys 10 epizodų. Neaišku, ar likusieji 10 epizodų iš pradinio užsakymo bus pristatyti kaip antroji aštuntojo sezono dalis, ar kaip visiškai naujas sezonas. Pasak „Hulu“, nauji žiūrovai galės pradėti žiūrėti serialą iš nuo naujausio sezono, o „Futurama“ ištikimi žiūrovai bus apdovanoti seniai žinomų paslapčių įminimu. Sakoma, kad svarbiausi dalykai – tai Fry‘ajus ir Lilė, Nibler‘io tuštinimosi dėžutės turinys, Kif‘o ir Amy vaikų buvimo vieta ir blogojo roboto Kalėdų Senelio istorija. Pirmasis naujas aštuntojo sezono epizodas „Hulu“ eteryje pasirodys liepos 24 d., o kiti epizodai bus rodomi pirmadieniais.

2013 m. „TV Guide“ įvertino „Futurama“ kaip vieną iš 60 geriausių visų laikų animacinių filmų. Serialas taip pat pateko į IGN sudarytą 25 geriausių suaugusiųjų animacinių serialų 2019 m. sąrašą, užimdamas penktąją vietą, ir pralaimėjo tik prieš „Family Guy“, „Simpsons“, „Rick and Morty“ ir „South Park“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.