„Intel Xe“ grafika turės iki keturių „plytelių“

Pasklidusi nauja skaidrė atskleidžia naujos informacijos apie „Intel“ „Xe“ grafiką. Aiškėja, kad „Intel“ yra pasiruošę naudoti kelių „plytelių“ dizainą savo diskrečiuose grafikuose sprendimuose. Planuojama, kad maksimalus „plytelių“ kiekis bus 4. Šios „plytelės“ yra grafikos lustai, bet „Intel“ jų nevadina čipelėmis.

Dėka naujos informacijos aiškėja, kad vienas „plytelės“ lustas iš viso turi 128 vykdomuosius vienetus, o tai reiškia, kad kiek seniau atskleista DG1 grafika turi ne pilnai įgalintą lustą. „Intel“ yra pasiruošę siūlyti keturis grafikos produktus: DG1 su apkarpytu lustu ir 75 W TDP, su 1 lustu ir 150 W TDP, su dviem lustais ir 300 W TDP bei su keturiais lustais ir 400-500 W TDP. Žaidėjams turėtų būti skirti tik pirmi trys produktai, o grafika su keturiomis „plytelėmis“ bus nutaikyta į duomenų centrus.

Kol kas neaišku nei kokią spartą siūlys būsima „Xe“ grafika, nei kada bus išleidžiama, nei kiek kainuos.

2 Komentarai

  1. adex parašė:

    O kazkas sake ,,glued, glued“ dabar idomu ar jie savo tariamas plyteles klijuos ant to paties termosudo kur nuo 3xxx serijos i cpu po dangteliu tepe ar naudos, kokius tai vonios plyteliu klijus, atsparius dregmei ir t.t.
    Tiesa procesuoriuose, jie tu savo plyteliu dar nepanaudojo tik todel jog tiesiog nespejo nieko isgimdyti, ka puikiai irodo dabartine situacija, kai net to paties sudo ant smulkesnes nei 14nm litografijos iskepti nesugeba, o ateityje klijuos plyteles keliais aukstais ir tuo didziuosis, ,,glued“ pasiepejai…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.