Intel Pinetrail-D platforma palaikys DDR3 atmintį

Biudžetinės klasės kompiuteriai veikiausiai artimiausiu metu turės galimybę palaikyti ne visai biudžetinei klasei skirtą DDR3 tipo darbinę atmintį. Tikėtina, kad kompanija pristatys naujus dviejų ir vieno branduolio Atom procesorius pagrįstus Pineview architektūra, kurie bus suderinti su DDR3 darbine atmintimi.

Vieno branduolio Atom D410 ir dviejų D510 centriniai procesoriai yra numatyt kitų metų sausiui ir jie palaikys DDR2 atmintį, tačiau metų viduryje Intel žada naujas šių procesorių revizijas, kurios sugebės susitvarkyti ir su DDR3 tipo darbine atmintimi. Nuo to laiko, kai atminties kontroleris yra centriniame procesoriuje, teks tiesiog pristatyti jų patobulintas versijas.

Vienintelis Pinetrail-D stalinių kompiuterių platformos minusas yra tik SODIMM DDR3 modulių palaikymas, kai Pinetrail-D platforma su Intel Atom D410 ir D510 gali palaikyti normalius DIMM lizdus. Tai iš tiesų netikėtas žingsnis, tačiau galime spėti, jog tam įtakos turi partnerių noras įtalpinti naujos kartos atmintį į šias populiarėjančias sistemas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.