Jau turime neoficialų 14 kartos „Core“ procesorių sąrašą su branduolių kiekiu

Svarbiausi „Raptor Lake Refresh“ pakeitimai – didesnis branduolių skaičius pradinio ir vidutinio lygio segmente, didesnis dažnis ir spartesnės DDR5 atminties palaikymas (potencialiai DDR5-6400). Artėjant išleidimui, kurio dabar tikimasi spalio mėnesį, įprasti gandų skleidėjai pradeda dalytis pirmąja informacija apie būsimą produktų portfelį.

„Intel Raptor Lake Refresh“ nėra nauja karta, o veikiau atnaujinta serija. „Intel“ gali būti sudėtinga įtikinti žaidėjus atsinaujinti iš 13 kartos „Core“ serijos, tačiau šiuo metu naudojantys 12 kartos seriją, gali ir susidomėti.

Ypatingo dėmesio sulaukė „Core i7“ serija, kuri dabar turėtų pasiūlyti 20 branduolių ir 28 gijas. Panaši konfigūracija – 8 našumo ir 12 efektyvių branduolių – buvo naudojama mobiliajame „Core i7-13850HX“ procesoriuje, tačiau staliniuose kompiuteriuose ji dar nebuvo naudojama. Visas „Raptor Lake Refresh“ specifikacijas naujausiame vaizdo įraše pateikė „RedGamingTech“.

Tie, kurie žvelgia į pigesnius nei 300 JAV dolerių modelius, t. y. „Core i5“ seriją, taip pat turėtų pasidžiaugti, kad „Intel“ šiam segmentui turėtų skirti 16 branduolių ir 24 gijas (8P+8E). Tokią konfigūraciją naudojo pirmosios kartos LGA1700 procesoriai iš „Core i9“ pakopos. Nors branduolių kiekis didėja i7 ir i5 serijose, bet i9 procesoriai ir toliau turės 8P+16E konfigūraciją.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.