Kiekvienas atras kažką savo skoniui: „Philips“ monitoriai „IFA 2018″ parodoje

Naujausi Philips“ monitoriai yra itin platūs, itin ploni, lenkti, jutikliniais ekranais ir kaip niekada gausesni funkcijomis

Berlynas, rugpjūčio 30 d. 22-oje salėje lankytojai gali atrasti jaudinantį naują „Philips“ monitorių asortimentą, kuriame – super platūs ir jutikliniai sprendimai didesniam produktyvumui, USB-C jungčių sistema geresnei prieigai, lenkti ir itin ploni ekranai gilesniam pasinėrimui, konsolių žaidimams skirti modeliai ir daug daugiau.

Monitoriai, skirti produktyvumui ir pramogoms
2018-2019 metais „Philips“ monitorių asortimentas turi kiekvienam, ką pasiūlyti. Profesionalūs ir namų naudotojai tikrai įvertins „Philips“ naujausias inovacijas, nesvarbu, ar siekiama pagerinti biuro veiklos efektyvumą, patirti daugiau malonumo, žiūrint filmus ar žaidžiant, sumažinti netvarką, patobulinti monitorių ergonomišką komfortą, ar palepinti save aukštos kokybės grafika.

Vientisas dizainas: berėmis, plonas, lenktas
Keturiose pusėse berėmis dizainas yra pagrindinė keleto naujausių „Philips“ monitorių ypatybė, todėl jie tobulai tinka kelių ekranų statymui vienas šalia kito. Išties vientisos išvaizdos monitoriai taip pat yra išskirtinai ploni, kurių skersmuo tesiekia 6.1 mm, o lenkti modeliai naudotojams namuose ar darbe siūlo labiau įtraukiantį potyrį.

Žaidėjų konsolėmis tobulas sąjungininkas
Revoliucinė „Momentum“ serija, sukurta žaidėjams konsolėmis, siūlo neprilygstamą vaizdo kokybę, spartų atsako laiką ir nedidelę įvesties delsą, tam, kad užtikrintų greito tempo žaidimų eigą be trūkčiojimo ir vaizdo plyšinėjimo, taip pat daugybę kitų papildomų funkcijų, teikiančių daugiau patogumo, geresnę prieigą ir didesnį patiriamą malonumą.

Super platūs ekranai leidžia pamatyti visą vaizdą
Naujasis asortimentas pasižymi monitoriais su super plačiais 32:9 kraštinių santykio ekranais. Ši dosni proporcija leidžia efektyviau atlikti daugybę užduočių vienu metu, siūlydamos daugiau informacijos viename ekrane, pašalindamos blaškymą, kurį kelia centrinis tarpas, atsiradęs jungiant ekranus. Super platūs ekranai taip pat taupo nemažai vietos, kuomet vienas lengvai montuojamas įrenginys pakeičia papildomus stovus ir kabelius, kurie lydi daugiaekranes aplinkas. Taip pat šie labai platūs monitoriai, dėl pilnai reguliuojamo stovo ir subalansuoto vaizdo atstumo, užtikrina patobulintą ergonomišką naudotojo patirtį ir sumažina kaklo ir peties nuovargį.

Tiesiog tobula: jutikliniai ekranai
Daugybė šių metų „Philips“ monitorių turi jutiklinių ekranų technologiją. „B2B Touch“ monitoriai naudoja prognozuojamus ir talpinius jutiklius („P-Cap“) ir palaiko iki 10 lietimo taškų, o taip pat turi „IP54″ apsaugą nuo vandens ir dulkių. Taip pat, kad būtų ergonomiškiau ir patogiau, šiuos ekranus galima sklandžiai ir lengvai pakreipti, kad naudotojams būtų lengviau pasirinkti pageidaujamą kampą.

Patogi prieiga su USB-C jungčių sistema
Daugelis būsimų profesionalių „Philips“ monitorių, kad atitiktų naujus nešiojamų kompiuterių standartus ir kartu lanksčių šiandienos darbo aplinkų poreikius, turi USB-C stotelę ir siūlo jungčių funkcionalumą ir optimizuotą prieigą. „USB Type C“ jungčių sistema, turėdama siaurą, dvikryptę ir veikiančią iš abiejų pusių jungtį, suteikia naudotojams galimybę lengvai, vienu kabeliu, ir saugiai perduoti duomenis sparčiausiu įmanomu duomenų perdavimo greičiu, pakrauti jų įrenginius, prijungti jų monitorius prie telefonų ir nešiojamų kompiuterių ir lengvai bei greitai prijungti prie išorinių įrenginių.

Šiek tiek informacijos apie parodoje pristatomus ryškiausius gaminius:

Philips 499P9H: Super platūs ekranai leidžia pamatyti visą vaizdą

„499P9H“ monitoriai, kurių dydis yra 49 coliai, pasižymi super plačiais, lenktais ekranais, kurie padeda efektyviai vienu metu atlikti kelias užduotis, ir taip pakeičia poreikį turėti kelis ekranus tokiuose verslo aplinkose, kaip finansų institucijos, prekybos salės ir kituose „verslas verslui“ (B2B) sektoriuose. Šį ergonomiškai optimizuotą aukštesniam produktyvumui pritaikytą monitorių galima pasukti, pakreipti ir nustatyti maksimaliai patogią žiūrėjimo padėtį. Šis modelis turi daugybę patogių funkcijų, kaip USB-C prieigą, „Windows Hello“ pažangią interneto kamerą, „SmartErgo“ stovą, ir „Zero Power“ jungiklį.

„349P9H“, „329P9H“, ir „349P7Q“ monitoriai, skirti profesionaliam naudojimui, turi USB-C jungčių sistemą ir pasižymi aukšta skiriamąja geba, užtikrinančiomis didesnį našumą ir geresnę prieigą. Be greitį ir patogumą teikiančios USB-C technologijos, „349P9H“ monitorius turi 34 colių (21:9) dydžio keturiose pusėse berėmį plokščią IPS ekraną su 5120×2160 raiška, „Windows Hello“ pažangia internetine kamera ir USB-C jungčių sistema ir dar daugiau. „329P9H“ monitorius turi 31.5 colių (16:9) dydžio keturiose pusėse berėmį 4K plokščią ekraną su 3840×2160 raiška, „Windows Hello“ pažangia internetine kamera ir USB-C jungčių sistema. Šis modelis yra pagamintas iš 85% perdirbto plastiko žaliavų. „349P7F“ monitorius turi berėmį, lenktą 34 colių (21:9) ekraną su USB-C (tiekiančią energiją), o taip pat su patogiu 175/175 pasukamu stovu, kurį galima pakreipti nuo -5 iki+20 laipsnių optimaliam komfortui.

„221B9T“ ir „171B9T“ monitoriai, skirti profesionaliam naudojimui, remiasi jutiklinių ekranų technologija su „P-Cap“ jutikliais ir „IP54″ apsauga nuo vandens ir dulkių įsiskverbimo. Abu modeliai, kurių dydžiai atitinkamai yra 21.5 colių ir 17 colių, pasižymi TN ekranu su iki 10 jutiminių taškų, lanksčiu stovo dizainu, kuris padeda reguliuoti monitoriaus padėtį norimu kampu.

„276C8″, „278E9Q“, ir „328E9F“ monitoriai yra itin ploni ir berėmiai, pasižymintys vientisu be kraštų dizainu puikiam išplėstam pritaikymui, itin plačia spalvų gama, skirta ryškiems, tikroviškiems vaizdams ir turi USB-C prieigą. „276C8″ monitorius turi plokščią ir itin ploną 6.1 mm storio ekraną, o „278E9Q“ ir „328E9F“ modeliai turi lenktus, plonus 9.94 mm storio ekranus.


Patirk šią akimirką su „Philips 436M6VBPAB

„Philips Momentum 436M6VBPAB“ monitorius, pirmą kartą pristatytas balandį, yra pirmasis monitorius iš „Philips Momentum“ linijos. Šis modelis, sukurtas žaidėjams konsolėmis, turi „UltraClear 4K UHD“ raišką, skirtą išskirtiniam detalumui dideliame 43 colių ekrane. Monitorius turi „Quantum Dot“ technologiją, skirtą didesniam spalvų tikslumui; „Adaptive Sync“ palaikymą; 4 ms GtG atsako laiką ir nedidelę įvesties delsą, užtikrinančius greito tempo žaidimų eigą be ekrano vaizdo trūkčiojimo ir plyšinėjimo; panardinantį „Ambiglow Lighting“ apšvietimą ir tobulesnį garsą dėl „DTS Sound™“. Tačiau tai dar ne viskas, „Momentum 436M6VBPAB“ taip pat yra pirmasis pasaulyje monitorius, pasiekęs „VESA DisplayHDR 1000″ standartą, o tai reiškia, kad tikroviškesni ir gyvesni vaizdai turi daugiau ryškumo, gylio ir atspalvių.

Tai tik keletas ryškiausių eksponatų, laukiančių IFA parodos lankytojų. MMD stendas leis lankytojams atrasti ir patirti visą spektrą monitorių, skirtų profesionaliam ir namų naudojimui, kurių specifikacijas ir dydžius galima pasirinkti pagal kiekvieno skonį ir profilį. Stende lankytojai turės galimybę išbandyti keturis visiškai naujus „Momentum“ monitorius.

MMD produkcija eksponuojama „IFA 2018″ parodoje, 22-oje salėje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.