LG pristato naują LG XF2 multimediją

Viena iš pasaulinių lyderių ir vartotojiškos elektronikos technologijų inovacijų kūrėjų LG Electronics pristatė stilingą daugialypės terpės išorinį įrenginį LG XF2 Portable Home Theatre, kuris Lietuvoje pasirodys vasario mėnesio pabaigoje. LG XF2 integruotas kietasis diskas ir HDMI 3.1 standarto išvesties jungtis užtikrina pilnos HD (angl. high definition) raiškos vaizdą, kokybišką erdvinį DTS / Dolby Down-mix garsą bei leidžia dalintis vaizdo ir garso failais greičiau ir paprasčiau nei iki šiol.

LG Portable Home Teatre saugomas mėgstamų atlikėjų dainas, filmus ir šeimos nuotraukas galima lengvai peržiūrėti kompiuterio ar televizoriaus ekrane. Integruota HDMI 3.1 standarto išvesties jungtis atkuria bet kokio formato ir raiškos vaizdo ir garso failus. LG XF2 gali būti naudojamas ir kaip papildoma duomenų saugykla – su kompiuteriu jis sujungiamas USB 2.0 jungtimi. 500 GB atminties įrenginyje galima išsaugoti tūkstančius nuotraukų, mėgstamiausius filmus ar muziką.

LG XF2 storis – tik 25,3 mm, tai vienas ploniausių tokio tipo išorinių įrenginių rinkoje. Moderniu dizainu – dailiomis formomis, veidrodiniu paviršiumi, mėlynos spalvos apšvietimu – išsiskiriantis LG XF2 sukurtas vadovaujantis kompanijos devizu siūlyti pažangiomis technologijomis ir patraukliu dizainu pasižyminčius produktus.

LG XF2 bus galima įsigyti vasario pabaigoje. Jis kainuos apie 730 Lt.

2 Komentarai

  1. Bara parašė:

    Daiktas labai geras,tik siek tiek per brangus ;/

  2. Vyr_Psk parašė:

    Reikia palūkėti tokios naujovės greitai pinga,po pusmečio nupirksime už 400lt

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.