MSI transliacijos metu patvirtino 14 kartos „Core“ procesorių specifikacijas

MSI suklydo ir pasidalino vaizdo įrašu, kuris dabar buvo skirtas vėlesniam paskelbimui, šis video dabar jau pašalintas. Vaizdo įrašė rodomos MSI naujausios „Intel 700“ serijos pagrindinės plokštės ir būsimi kompiuterių korpusai. Nors didžioji vaizdo įrašo dalis skirta šių pagrindinių plokščių patobulinimams, yra skaidrė, kurioje labai trumpai paaiškinama naujos kartos „Intel“ „Core“ serija.

Ši skaidrė patvirtino, kad 14-osios kartos „Intel“ „Core“ serijoje nebus jokių didelių branduolių skaičiaus atnaujinimų. Tik viename iš būsimųjų K serijos procesorių bus pakeistas branduolių kiekis. Šis procesorius yra „Core i7-14700K“ ir gaus 12 efektyvių branduolių, o pirmtakas i7-13700K turėjo 8 tokius branduolius.

„Core i9-14900K“, kurį dabar patvirtino ir MSI, bus naudojama ta pati 8P+16E konfigūracija. Tai taikoma ir „Core i5-14600K“ su 6P+8E konfigūracija. Verta pridurti, kad „Intel“ kitą mėnesį planuoja pristatyti tik K ir KF serijas, o ne K modeliai pasirodys kitų metų pradžioje.

Būsimoje procesorių serijoje bus naudojama ta pati „Intel 7“ techproceso technologija ir bus palaikomas tik didesnis DDR5 dažnis. Bendrovė patvirtina, kad „Intel 14th Gen Core“ yra vidutiniškai 3 % spartesni, palyginti su dabartinės kartos procesoriais. Svarbiausias atnaujinimas susijęs su „Core i7-14700K“, kuris dėl papildomų branduolių pasižymi iki 17 % didesne sparta apkrovus visus branduolius.

Apie naują procesorių seriją „Intel“ oficialiai paskelbs rugsėjo mėnesį vyksiančioje parodoje „Innovation 2023“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.