Naujas „Philips“ monitorius su „USB docking“

„Philips“ praneša apie naują monitorių su „USB docking“ technologija. Vieno USB 3.0 kabelio pagalba galime išplėsti jungčių galimybes ir su monitoriumi lengvai susieti įvairius įrenginius. Pats monitorius turi 24 colių įstrižainės Full HD ekraną su IPS panele.

Fantastiškos jungčių galimybės: viskas pasiekiama per vieną USB 3.0 kabelį

Dėmesys ergonomikai ir lengvam reguliavimui

IPS ekrano panelė, puikūs žiūrėjimo kampai ir spalvų atkūrimas

Amsterdamas, 2017 m. birželio 29 d. – Kaip niekada iki šiol tarpusavyje susijusiame pasaulyje, verslo naudotojai vertina išmanius, lengvus įvairių skaitmeninių įrenginių prijungimo būdus, nes jiems reikia išlikti produktyviems darbe. Šis 24 colių ekrano įstrižainės monitorius iš MMD, lyderiaujančios technologijų bendrovės, pagal licenciją valdančios „Philips Monitors“ prekių ženklą, yra naujasis „USB-docking“ monitorius. Ypač tinkamas itin ploniems „ultra-book“ tipo įrenginiams su ribotu jungčių kiekiu, lanksčioms darbo vietoms, ir dinamiškiems naudotojams, šis monitorius perduoda vaizdo, garso informaciją ir yra jungiamas prie Interneto ar Intraneto – viskas per vieną „SuperSpeed“ USB jungties kabelį. Jis taip pat suteikia prieigą visiems išoriniams įrenginiams, prijungiamiems prie monitoriaus per USB šakotuvą su trimis USB 3.0 jungtimis.

Vartai į skaitmeninį pasaulį: jungtis per USB šakotuvą
MMD „Philips“ monitorių Europoje produktų vadovas Artem Khomenko paaiškina, kodėl „USB-docking“ yra toks gyvybiškai svarbus: „Mes matome didėjančią skaitmeninių medijų platformų, kaip stalinių kompiuterių, nešiojamų kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir planšečių supanašėjimą, ir judriojo ryšio svarbos augimą. Daugeliui verslo naudotojų, monitorius yra vienintelė platforma srautiniam turinio siuntimui iš įvairių įrenginių. Šio naujo monitoriaus fantastiškos jungčių galimybės yra atsakas į šiuos poreikius.“

Su įmontuotu USB 3.0 versijos šakotuvu ir laidiniu tinklu, inovatyvus „241B7QUPEB B-line“ serijos monitorius leidžia naudotojams prijungti jų nešiojamus kompiuterius ir be pastangų perduoti informaciją į didesnės erdvės ekraną.

Išoriniai įrenginiai, tokie, kaip pilno dydžio klaviatūra, pelė, išorinis kietasis diskas (HDD), kamera ar USB raktas gali būti prijungti prie monitoriaus USB šakotuvo. Tai ypač praktiška, naudojant itin plonus nešiojamus kompiuterius, kurie turi vos kelias savas jungtis. Vienos išorinių įrenginių grupės – garsiakalbių – vartotojams nebereikės papildomai prijungti, nes monitorius turi du integruotus stereo garsiakalbius puikiam garso atkūrimui.

Žiūrėjimo kokybė profesionalams
Monitoriaus platus jungčių pasirinkimas yra suderintas su puikia žiūrėjimo kokybe, nes „Full HD“ (1920 x 1080) raiška ir tikslios spalvos yra skirtos aiškiai ir detaliai atkurti turinį. Pažangios IPS technologijos monitorius užtikrina aiškius puikių spalvų vaizdus ir plačius jų žiūrėjimo kampus.

Įsipareigojęs gerovei
Naujausias 24 colių įstrižainės „B-line“ serijos monitorius sustiprina MMD įsipareigojimą gaminti monitorius, kurie skirti ne tik padėti vartotojams būti produktyviems, bet taip pat stengtis suteikti ilgalaikę naudą naudotojo sveikatos gerovei. „241B7QUPEB“ pasižymi „Philips LowBlue Mode“ režimu, kuris naudoja išmanią programinės įrangos technologiją, sumažinančią trumpabangės mėlynos šviesos, kuri laikui bėgant gali daryti žalingą poveikį regai, kiekį. Papildomai, monitorius turi ergonomišką reguliuojamą stovą. „SmartErgoBase“ leidžia reguliuoti monitoriaus aukštį, pasukti jį 90 laipsnių kampu, pakreipti ir pasukti tiksliai į reikiamą poziciją, užtikrinant geresnę laikyseną, dirbant prie stalo.

Bet, tai ne viskas – į naująjį monitorių įtraukta dar daugiau funkcijų, ilgiau apsaugančių žmones nuo nuovargio. Monitorius turi „Flicker-free“ technologiją – sprendimą, kuris reguliuoja ryškumą ir sumažina mirgėjimą komfortiškesniam žiūrėjimui į „LED“ apšvietimą turinčius ekranus. „SmartImage“, išskirtinė pažangiausia „Philips“technologija, analizuoja ekrano turinį ir dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvos intensyvumą ir vaizdų ryškumą, – geriausiam monitoriaus veikimui.

„Philips 241B7QUPEB B-line“ serijos monitoriai, kurių gamintojo rekomenduojama kaina yra 279 €, pasirodys prekyboje 2017 m. birželį.

Technines monitoriaus specifikacijas galite rasti čia: https://www.download.p4c.philips.com/files/2/241b7qupeb_00/241b7qupeb_00_pss_litlt.pdf

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.