NVIDIA praneša apie rekordines pajamas ir pelną

NVIDIA praneša 2024 fiskalinių metų antro ketvirčio finansinius rezultatus, o šis ketvirtis pagal kompanijos metodiką baigėsi liepos 30 dieną. Bendrovei per trijų mėnesių laikotarpį sekėsi tiesiog puikiai, o pagrindinės pajamos buvo gautos duomenų centrų sektoriuje dėl dabar esančio DI bumo. Jei būti tiksliems, vien duomenų centrų padalinys gavo 10,32 mlrd. JAV dolerių pajamų, o tai yra nemažai daugiau nei bendrovė prieš tai uždirbdavo iš vis. Ši padalinio pajamų suma yra 141 % didesnė nei ketvirtyje prieš tai ir 171 % didesnė nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Tuo tarpu žaidimų padalinus per tris mėnesius sugeneravo 2,49 mlrd. JAV dolerių, taid yra 11 % didesnė suma nei ketvirtyje prieš tai ir 22 % daugiau nei prieš metus.

Bendros NVIDIA pajamos antrame 2024 fiskalinių metų ketvirtyje siekė 13,507 mlrd. JAV dolerių, o tai yra net 88 % daugiau nei ketvirtyje prieš tai ir 101 % daugiau nei prieš metus. Dėl stipriai išaugusių pajamų pašoko ir pelnas, kuris per tris mėnesius pasiekė 6,188 mlrd. JAV dolerių. Tai yra 203 % didesnė suma nei ketvirtyje prieš tai ir 843 % (8,4 karto!!!) daugiau nei prieš metus.

Pilną NVIDIA ataskaitą rasite čia.

4 Komentarai

 1. neblogai parašė:

  Reikia pagirti Nvidiją- nuosekliai dirbo ir investavo sukurdami naujas galimybes, bei rinką sau duomenų centruose- ir dabar gali džiaugtis pelnais. Beje, kitą ketvirtį jie tikisi ~$16 milijardo pardavimų, t.y. tolesnis didelis augimas, dar $2.5 milijardo daugiau- tiek kiek padaro visas žaidimų padalinys.

  • kernelis parašė:

   Su tuo tai viskas tvarkoje. Kas nelabai faina, kad jie consumer dGPU rinkoje mid range IC pardavineja kaip high end, o low end IC kaip mid range 🙂

   • neblogai parašė:

    Žaidimų padalinio pajamos taip pat augo, nuo $1.6-2.0 milijardo pastaraisiais ketvirčiais jau po kripto bumo, iki $2.4 dabar. Palyginimui, būdavo $3.0-3.5 per kripto bumą. Ir toks kritimas Džensenui garantuotai nepriimtinas ir neduoda miegoti, taigi reikia išspausti, kiek galima 🙂

 2. Diaxminde parašė:

  Nėra rimtos konkurencijos. Galiausiai patys naudotojai sprendžia ar prekė tą dieną verta savo kainos.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.