NVIDIA ruošia „Smart Access Memory“ analogą

NVIDIA su AMD visada bando vieni kitus nustebinti naujomis technologijomis. Vienos jų yra naudingesnės nei kitos ir apie jas plačiai nesiplėsime. AMD su RX 6000 vaizdo plokščių serija pasiūlys „Smart Access Memory“ technologiją, kuri leidžia procesoriui pasiekti visą vaizdo plokštės atmintį, o būtent jos kol kas negali pasiūlyti „GeForce“ produktai. Reikia paminėti, kad AMD šią technologiją įgalina tik tada, kai naudojamas „Ryzen 5000“ serijos procesorius.

Suprantama, kad tai yra tik laiko klausimas, kol NVIDIA pasiūlys „Smart Access Memory“ analogą ir jau pasirodė pirmoji informacija apie tai. „Gamers Nexus“ sako iš NVIDIA gavę pranešimą, kad kompanija dirba prie „Smart Access Memory“ analogo ir mato panašius spartos pagerėjimo rezultatus kaip ir AMD. NVIDIA šią technologiją įgalins su programinės įrangos atnaujinimu, bet kada tai įvyks prognozuoti yra sunku. Naivu tikėtis, kad kompanijai tai pavyks padaryti prieš RX 6000 serijos išleidimą. NVIDIA savo vaizdo plokščių atmintį leis pasiekti ne tik „Intel“, bet ir AMD procesoriams. Tad galime tikėtis, kad AMD vėliau „Radeon“ vaizdo plokščių atmintį leis pasiekti ne vien savo „Ryzen 5000“ procesoriams, bet ir „Intel“ lustams bei savo senesniems procesoriams.

AMD su „Smart Access Memory“ technologija žaidimuose gauna apie 5 % papildomos spartos.

rade

3 Komentarai

 1. PhaNtoM parašė:

  Tai vat, pasirodo, kad tie, kurie pirmieji pilnai išnaudoja kokį nors spec funkcionalumą apčiuopiamai naudai išgauti – apkabina tą funkciją skambiais vardais ir papildomu PR coverage. 🙂

 2. newdiamond parašė:

  o as galvojau kad cia vieno gamintojo cpu+gpu „fishka“

  hmm…bet vistiek gaunasi sitoj vietoje nvidia vejasi.

  Dar MS paskelbe apie kai kuriu NVMe SSD paspartinima, technologija kuri padeta ant XBOX

  Tai kaip sakant programeriai kartais panasu elementariai nedaro kazko, ko ne liepia darbdavys…

  Arba kartais gal „aj maziau darbos bus“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.