NVIDIA tenka 80 % diskrečios grafikos rinkos

„Jon Peddie Research“ praneša 2020 metų antro ketvirčio grafikos rinkos statistiką. Galima iš karto pasakyti, kad antras 2020 metų ketvirtis buvo neįprastas dėl visur paskelbto karantino. Dažniausiai antrame ketvirtyje kompiuterių pardavimai sumažėdavo, bet šiemet jie padidėjo. Lyginant antrą 2020 metų ketvirtį su ketvirčiu prieš tai kompiuterių pardavimai padidėjo 0,68 %, o lyginant su tuo su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus padidėjo net 12,54 %.

Bendrai grafikos rinka 2020 metų antrame ketvirtyje padidėjo 2,5 %. AMD į rinką tiekė 8,4 % daugiau grafikos procesorių, NVIDIA tiekimas padidėjo net 17,8 %, o „Intel“ tiekimas sumažėjo 2,7 %. Dėl to antrame ketvirtyje „Intel“ teko 64 % grafikos rinkos, NVIDIA turėjo 19 %, o AMD 18 %.

Diskrečios grafikos rinkoje ir toliau užtikrintai pirmauja NVIDIA. Kompanija savo rinkos dalį padidino 5 % ir dabar jai tenka net 80 % pyrago dalies. Tai reiškia, kad AMD lieka 20 % diskrečios grafikos rinkos. JPR praneša, kad diskrečios grafikos rinka antrame ketvirtyje augo 6,55 % lyginant su ketvirčiu prieš tai.

3 Komentarai

  1. EscO parašė:

    steam statistika taip par rodo panašų vaizdą amd 16%, nvidia 74 kas liko intelio integruota grafika

  2. newdiamond parašė:

    kad susinervuociau belieka uzduoti kazkam du klausimus:

    o vis del to, taciau, kokia bus Nvidia ploksciu kaina
    Kodel Nvidia evil deda tokias dideles kainas ….

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.