Pirmasis „Windows 11“ atnaujinimas pablogino situaciją su „Ryzen“ L3 atmintimi

Išleidus „Windows 11“ operacinę sistemą pastebėta, kad „Ryzen“ procesoriai kenčia nuo išaugusio L3 atminties atsako laiko. Dar viena problema buvo, kad operacinė sistema negalėjo paskirstyti užduočių greičiausiems branduoliams. Labai keista, kad šios problemos praslydo pro testuotojų akis, bet situacija dar pablogėjo su pirmuoju „Windows 11“ atnaujinimu, kuris pasirodė šį antradienį. „TechPowerUp“ pateikė ekranvaizdžius, kaip atnaujinamas dar labiau sulėtino L3 atminį. Įprastai „Ryzen 2700X“ L3 atmintis turi 10 ns atsaką, su pirmuoju W11 leidimu L3 atminties atsakas pakilo iki 17 ns, o po atnaujinimu L3 atminties atsakas padidėjo net iki 31,9 ns.

AMD jau padarė pranešimą, kad šios paminėtos problemos bus išspręstos. „Windows 11“ reikiamus branduolius užduotims galės paskirstyti po spalio 21 dieną išeisiančio atnaujinimo. Kitas daug svarbesnis L3 atminties atsako atnaujinimas turi pasirodyti spalio 19 dieną.

Ši situacija su L3 atminties atsako problemomis „Windows 11“ operacinėje sistemoje AMD gali nemažai pakenkti, nes apžvalgininkai „Alder Lake“ procesorius testuos artimiausiu metu. Tam, žinoma, bus naudojama „Windows 11“ operacinė sistema ir ne visi apžvalgininkai gali sulaukti pažadėtų operacinės sistemos atnaujinimu. Todėl AMD procesoriai demonstruos mažesnę spartą nei gali iš tikrųjų.

2 Komentarai

 1. EgidijusL parašė:

  Dabar prasidės „Intel rankos ilgos“. Bet realiai žiūrint, ar Intel su MS gali tokį „šposą“ iškrėsti?
  O kaip buvo su W11 testinėmis versijomis, ar kas nors patikrino ant jų ar toji L3 problema buvo?
  Nesinori pačiam įsirašinėti dėl patikrinimo…

  • kernelis parašė:

   Nu tai ruosiasi chebra Alder Lake’o relyzui ir day 1 reviews – normaliai viskas 😀 O jei rimtai, tai vistiek niekas tiksliai nepasakys. Tikekimes viskas bus sutaisyta greitu metu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.