Sandoris tarp „Seagate“ ir OCZ turėtų būti paskelbtas jau rytoj

Prieš daugiau nei savaitę skelbta informacija, neva kietųjų diskų gamintojas, "Seagate", ketina įsigyti didžiausią SSD kaupiklių gamintoją, OCZ, įgauna realybės vertę – sandoris gali būti paskelbtas jau rytoj.

Šaltinis "Bright Side of News" turi patikimos informacijos, jog sandorio detalės jau yra suderintos ir OCZ pereis į "Seagate" rankas jau rytoj, liepos 30 dieną. Kaip tik rytoj numatoma ir "Seagate" konferencijos pradžia, kurioje bus aptarti finansiniai ketvirčio rezultatai. Minėto portalo duomenimis, abejonių sandorio įgyvendinimu nebelikę ir OCZ gali būti įsigyta už 1,14 mlrd. JAV dolerių sumą.

Visai neseniai įsigijusi SSD valdiklių gamintoją "Indilinx", OCZ galbūt šiek tiek šlubuoja bandydama atsireikti didesnę SSD rinkos dalį, todėl stora "Seagte" piniginė gali padėti situaciją pakeisti. Tuo tarpu, šių abiejų gamintojų duetas yra itin sudomintas naujo tipo TLC atminties pritaikymu masinėje rinkoje.

Laukiame tikslesnės informacijos…

7 Komentarai

 1. daimonass parašė:

  Sakyciau OCZ daugiau verta…

 2. Atavar parašė:

  Vienas kito verti. Vienodas poziuris i kokybes kontrole, privede prie intymesnes sajungos 🙂

 3. pureass parašė:

  daimonass visiskai pritariu, feisbukus pardavineja uz 100 milijardu kurie stato oro pilis ir nieko nekuria, cia viena geriausiu ssd gamintoju uz centus perka… hhaha nera teisybes pasauli

 4. Kestas28 parašė:

  man svarbu ne teisybė o kad kainos su seagate politika nepradėtu augti nes ssd ir taip dar gan brangi

 5. Atavar parašė:

  Mane labiau jaudina ne kainos, o kas gausis sudejus i viena du top1 broko gamintojus 😀

 6. Fostil parašė:

  Atavar gausim ssd ir hdd efektyvius hibridus (geresnius uz momentus xt serija) su 2+ tb talpa kurie lakstys saibom i kaire, i desine. 😀

 7. Atavar parašė:

  Fostil tokia mintis nebuvo sovusi, bet labai gali buti, kad tu deja, gali buti teisus 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.