„Sony“ kuria rankose laikomą „PlayStation“ konsolę

„Sony“ buvo dominuojanti jėga nešiojamųjų konsolių rinkoje su savo PSP ir „PS Vita“, panašu, kad bendrovė nori grįžti prie mobilios žaidimų įrangos kūrimo. Naujame pranešime pateikiama informacija apie „PlayStation Q Lite“ nešiojamąjį įrenginį, kuris vis dar yra kokybės kontrolės bandymų etape. Naujasis nešiojamasis įrenginys apibūdinamas kaip „PlayStation 5 DualSense“ valdiklis su 8 colių skystųjų kristalų ekranu viduryje, tačiau gudrybė ta, kad jis veiks tik su „Sony“ „PlayStation Remote Play“.

Įrenginys galės transliuoti PS5 žaidimus, tačiau negalės paleisti žaidimų savarankiškai be interneto ryšio. Nepatvirtinta, ar jis galės veikti su kitomis debesimis paremtomis žaidimų platformomis. Remiantis pateikta informacija, būsimasis „Sony“ „PlayStation“ rankose laikomas kompiuteris gali būti panašus į „Nintendo Wii U GamePad“, kuris prie „Wii U“ jungiasi modifikuotu mažo vėlavimo „Wi-Fi“ protokolu ir leidžia žaisti žaidimus mažesniame ekrane, jei esate tame pačiame tinkle kaip ir konsolė.

„Project Q Lite“ turės prisitaikančius valdiklius, garsiakalbius, garsumo mygtukus ir 3,5 mm garso lizdą. Ekranas palaikys 1080p raišką 60 kadrų per sekundę sparta. Tikimasi, kad „Sony“ naująjį įrenginį pristatys iškart po būsimojo PS5 su atjungiamu diskų kaupikliu, kuris turėtų pasirodyti šį rugsėjį, ir prieš „PlayStation 5 Pro“ anonsą, kuris, kaip kalbama, įvyks 2024 m. pabaigoje.

4 Komentarai

 1. ziogzzz parašė:

  Bet PS remote funkcija nepalaikoma Lietuvoje, norejau PS remote ant telefono su dzoistiku pasileisti ir nesigavo. Gal koks apejimas yra?

 2. EscO parašė:

  aš iš arbatos tirščių buriu, kad baigsis kaip su steam link

 3. r00lz parašė:

  Nebent sužaist su labai gera kaina, bet vis tiek labai greit pataps e-waste. Šioje srityje rado nišą tik Logitech G Cloud, kuris visai nepigus, bet veikia steam, xbox, ps remote play ir įvairūs emuliatoriai.

  • ziogzzz parašė:

   Tai nebus taip jog pvz ps remote raso telefone jog regionas nepalaikomas, tai g cloud irgi beda bus ta pati? Man jei ps remote ar koks xbox pass veiktu visai tenkintu toks reikalas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.