Suomijos mažmenininkas siūlo „Sapphire Radeon RX 6800 (XT) NITRO+“ seriją ušsisakyti iš anksto

Suomijos mažmenininkas, „Multitronic“, pasiūlė pirkėjams iš anksto užsisakyti „Sapphire Radeon RX 6800 (XT) NITRO+“ serijos vaizdo plokštes, bet konkrečių pristatymo datų nepateikia. Rašymo metu iš kainoraščių jau dingo „RX 6800 NITRO+“ versija, tad tikėtina, kad artimiausiu metu dings ir likusios dvi vaizdo plokštės. Beje, rašymo metu taip pat padidėjo ir vaizdo plokščių kainos, lyginant su tomis, kurios buvo vakar.

Brangiausia NITRO+ versija yra „Special Edition“, kuri turi RGB ventiliatorius ir USB-C jungtį. Už šį modelį prašoma sumokėti 864 €, o paprasta „RX 6800XT NITRO+“ versija kainuoja 839 €. „Radeon RX 6800 NITRO+“ siūloma įsigyti už 733 €. Tai tikrai nemaža suma, nes iškonvertavus 579 USD rekomenduojamą kainą į eurus ir pridėjus PVM turėtume gauti apie 600 € sumą. Tad, panašu, mūsų ir vėl laukia didesnės nei rekomenduojamos kainos. Taip pat reikia paminėti, kad NITRO+ serija retai kada siūloma už rekomenduojamą kainą, nes yra premium modelis.

Priminsime, kad RX 6800 (XT) vaizdo plokštės bus išleidžiamos jau lapkričio 18 dieną.

9 Komentarai

 1. Nukainotas parašė:

  6800XT – kada, tikėtinai, nusistovės kaina ir kokia ji bus Lietuvoje už geriausius modelius (pvz. MSI Gaming X)?

 2. iSentrie parašė:

  O Lietuvoj bus? Kur? Kada?

 3. 1Xtra parašė:

  Jau aisku, pasiula bus ne ka geresne nei RTX 3080… bent musu regione. Sekmes iki Gruodzio nusipirkti pigiau nei uz 800 Eur.

  • nemesis parašė:

   Na tos GPU yra šimtosios eilės klausimas 99.9% populiacijos. Kam reiks palauks, o kas pinigų neturi kur dėti, kas iš jų pasidarys geresnius pinigus per laukimo laikotarpį ar neturi smegenų – nusipirks ir po 2000EUR. Ekonomika sukasi, visi laimingi…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.