Teigiama, kad NVIDIA ruošia RTX 4080 SUPER / 4070 SUPER vaizdo plokštes

Techninės įrangos gandų skleidėjas, žinomas kaip Hongxing2020, kurio informacija dažnai pasitvirtina, užsimena apie galimybę NVIDIA pristatyti „SUPER“ atnaujinimą kai kuriems dabartiniams modeliams. Remiantis gandu, svarstoma galimybė atnaujinti bent tris vaizdo plokštes.

Svarbu pažymėti, kad NVIDIA taip ir neišleido SUPER varianto savo RTX 30 serijoje, kuri ir taip buvo gana plati. Tačiau reikėtų priminti, kad Hongxing2020 iš tikrųjų anksčiau minėjo RTX 30 SUPER atnaujinimą, kuris neįvyko. Todėl, nors pastarojo meto šio gandų skleidėjo istorija buvo tiksli, tam tikras skepticizmas yra pateisinamas.

Teigiama, kad tariamas NVIDIA atnaujinimas apims tris vaizdo plokštes: RTX 4080 SUPER, RTX 4070 Ti SUPER ir RTX 4070 SUPER. Tačiau neaišku, ar visos jos iš tikrųjų bus pristatytos, o visa sudėtis dar nepatvirtinta.

Be to, šis gandas leidžia manyti, kad NVIDIA gali pristatyti savo pirmąją „Ti SUPER“ vaizdo plokštę, o tai reikštų nukrypimą nuo jų tradicinių pavadinimų suteikimo tvarkos. Istoriškai „Ti“ reiškė aukštesnės specifikacijos modelį, išleistą bet kuriuo NVIDIA tinkamu metu. RTX 40 serijos atveju iš karto buvo galima gauti RTX 4070 Ti ir RTX 4060 Ti modelius, palyginti su jų ne „Ti“ variantais. Kita vertus, „SUPER“ buvo naudojamas vidurinės serijos atnaujinimams, kai NVIDIA siekė atnaujinti kelis, kaip šiuo atveju.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.