„Windows 10 Anniversary Update“ pateiks daug naujovių

„Microsoft“ pranešė, kad bus išleidžiamas nemokamas atnaujinimas „Windows 10“ metinių proga – „Windows 10 Anniversary Update“. Šis atnaujinimas pasiūlys naujų funkcijų ir funkcionalumo operacinei sistemai.

„Windows Hello“ suteiks biometrinę apsaugą naudojantis ne tik aplikacijomis, bet pirmą kartą ir naršykle. Kaip ir galima spėti, ta naršykle taps „Microsoft Edge“, tiesa, reikia paminėti, kad tokios lygio apsaugą turės palaikyti ir tinklapiai.

Device_Win10_Laptop_Hello_PopUp_en-US_032916_hiRes-1024x640

„Windows Ink“ – „Windows“ galia rašiklio galiuke. Visi veikiausiai nors kartą yra pametę savo užrašus, čia į pagalbą atskubės „Windows Ink“, leidžiantis rašyti ant jūsų įrenginio kaip ant popieriaus, todėl savo užrašų daugiau nepamesite. Ši nauja technologija bus integruota į programas kaip žemėlapiai, „Microsoft Edge“ ir „Office“.

W10_Laptop_Stickies_16x9_en-US-1024x576

„Cortana“ taps dar paslaugesnė nei iki šiol, o tuo pačiu veiks su daugiau nei 1000 aplikacijų. „Cortana“ tuo pačiu sugebės daug efektyviau patarti, kur įsigyti pietus ar sudaryti maršrutą. Ji taip pat veiks net neatrakinus įrenginio, kas suteiks dar daugiau funkcionalumo.W10_Build_Laptop_Windows_Cortana_16x9_en-US_Device-1024x640

„Universal Windows Platform“   taip „Microsoft“ nusiteikę atnaujinti savo „Windows Store“, kuri po atnaujinimo taps tikrai universali. Šioje parduotuvėje galėsime įsigyti aplikacijų ar žaidimų tiek „Xbox One“, tiek kitiems įrenginiams, kurie naudoja „Windows 10“ operacinę sistemą.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bQwmN48b3fo&w=819&h=499]

„Bash shell“ taps „Windows 10“ dalimi. Prieš kelis metus tai būtų nuskambėję neįtikėtinai, bet „Microsoft“, norėdami privilioti kūrėjus, dirbančius su įvairiomis sistemomis, integruos „OS X“ bei daugelio „Linux“ distribucijų naudojamą „Bash shell“. „Windows“ operacinės sistemos iki šiol naudojo tik savo įgimtą „Power shell“. Ši nauja „Windows 10“ funkcija veiks dėka naujos „Linux“ subsistemos, kurią „Microsoft“ kūrė su „Canonical“.

bash shell

Šios visos naujos funkcijos vartotojus pasieks su „Windows 10 Anniversary Update“, kuris bus išleidžiamas šią vasarą.

1 Komentaras

  1. 2016-04-11

    […] proga sulauksime didelio atnaujino – „Windows 10 Anniversary Update“, apie tai rašėme čia. Su atnaujinimu bus praplėstas ir pagerintas „Windows 10“ funkcionalumas, o jis vartotojams […]

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.