Antec ISK300-65 Mini-ITX korpusas
Turinys
» Trumpai apie gamintoją
» Produkto pakuotė ir komplektacija
» Korpuso specifikacijos ir savybės
» Korpuso išorė ir dizainas
» Korpuso vidus, funkcionalumas ir montavimas
» Pabaigai
Apie gamintoją trumpai
» Korpuso išorė ir dizainas
Korpuso standartas/tipas: Mini-ITX
Galima korpuso spalva: tik juoda
Išmatavimai(aukštis X plotis X storis): 96mm X 222mm X 328mm
Neto svoris: 2,5kg
Aušinimo sistema: 1x 80mm TriCool aušintuvas
Montuojamos motininės plokštės standartas: Mini-ITX
Maitinimo šaltinis: EP- 65(65W)
Korpuso metalinis rėmas pagamintas šalto valcavimo būdu, o jo storis yra 0,8mm. Kaip teigia gamintojas, tai suteikia korpuso rėmui tvirtumo, išlaiko formą ir standumą. Kaip įprasta Antec, šie gamina juodus korpusus, šis taip pat ne išimtis, korpusą galima rinktis tik juodai matinį.
Šis korpusas komplektuojamas su vienu 80mm reguliuojamu aušintuvu. Tai dažnai sutinkami Antec korpusuose TriCool ventiliatoriai su trijų našumo padėčių kontrole, kurie visada puikiai dirba ir neskleidžia daug triukšmo. Žemiau pateikiu detalią gamintojo lentelę apie aušintuvo darbo režimus ir specifikacijas.
Kaip minėjau anksčiau, šis korpusas turi išorinį maitinimo bloką, kuris labai panašus į įprastinius nešiojamųjų kompiuterių maitinimo šaltinius. Čia randame Delta Electronics kompanijos pagamintą AC/DC maitinimo šaltinį, kurio galingumas 65W. Jeigu tiksliau, iš šio mažo maitinimo šaltinio į kompiuterį perduodama 19V/3,42A srovė, labai panaši į minėtų nešiojamųjų kompiuterių šaltinius. Tai reiškia, kad šis korpusas orientuotas į mažus, labai taupius stalinius kompiuterius, kuriuose nepamatysime galingų darbo mašinų.