„Dark Base Pro 901“: didžiausias, sunkiausias, spalvingiausias ir novatoriškiausias „be quiet!“ korpusas

Intro

„Dark Base Pro 901“ linksniuojamas kaip entuziastams skirtas high-end klasės tylus korpusas. „be quiet!“ flagmanas pasižymi daugybe įvairiapusiškumo ir lankstumo suteikiančių savybių, kaip keičiami priekinis ir viršutinis dangčiai, į prisilietimą reaguojanti I/O panelė, 420 mm radiatoriaus palaikymas, du ventiliatorių valdikliai skirtingose vietose, ventiliatorių diegimą palengvinantys kronšteinai, subtilus RGB apšvietimas, bevielio įkrovimo stotelė, galiausiai galimybė montuoti komponentus juos apverčiant. Nuodugniai išnagrinėję korpusą pabandysime pateikti įžvalgas, koks būtų optimalus 360 mm AIO pozicijos ir dangčių pasirinkimas. Šį premium korpusą testuose lydės dar vienas aukštos klasės „be quiet!“ komponentas – 1000 W galios „Straight Power 12“ maitinimo šaltinis, kuris yra gamykliškai suderinamas su PCIe 5.0 standartu ir turi 600 W 12VHPWR jungtį.

5 Komentarai

 1. TomasP parašė:

  O kaip panelė laidams uždengti, nėra taip kad ji šiek tiek išmuša premium korpuso išvaizdą? Ant 700 puikiai šlifuotas aliuminis atrodo, bet ta panelė vaizdą smarkiai gadino. Kaip ir iš patirties Be Quiet I/O nelabai puikiai veikė. Teko keisti 2 kartus. Bet jų techninė pagalba apie kurią užsiminį 10/10. Visada greitai priblemas išspręsdavo.

  • BC00 parašė:

   Su šita touch I/O panele reikia įprasti daryti trumpą ir švelnų prisilietimą. Reikia preciziškumo. Kitu atveju ne visad sureaguoja.
   O neveikė pas 700-ąjį? Ten lyg ne touch. Ir kokią tiksliai laidų uždengimo penelę turi galvoje?

   • TomasP parašė:

    6 nuotrauką, korpuso šoną su grotelėmis orui.

    • BC00 parašė:

     Kadangi šitas šonas nusuktas nuo manęs ir HDD nėra, tai dangtelis neturi ką slėpti ir išvis nėra reikalingas. Aš geriau būčiau pasirinkęs vietoje jo tankų dulkių filtrą, kuris ir paslėptų ir tuo pačiu atliktų savo pirminę paskirtį. Man ant tų perforacijų filtro tikrai trūksta,

 2. Daemon parašė:

  Dar neskaičiau apžvalgos, tačiau mano turimas 601, veikė ir veikia. Mano reikalavimai yra aukšti, bet kartu nelabai sudėtingi. PC viduriai – aukšto lygio, bet ne kažkoks sudėtingas variantas; viso labo sudėta Noctua aušinimas ir viskas. Pajungta tiesiai į motiną, kontroleris ventiliatorių nenaudojamas. Graži, rimta, solidi dėžė prie stalo atrodo puikiai Instagramo nuotraukose 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.