Daugiau nei pusė EVOLV ATX už mažiau nei pusę kainos: „Phanteks Enthoo Pro M“

Intro

Be ginčų „Phanteks“ yra tas gamintojas, kuris innovatyvumo nestokoja , todėl po „Enthoo EVOLV ATX“ visai norėjosi pačiupinėti dvi pagrindines plokštes (mini-ITX + mATX) talpinantį Mini XL (DS) modelį. Buvome informuoti, kad daugmaž tuo metu, kada vyks „Computex“ paroda, bus pristatytas naujas dvisistemis narys. Computex parodoje visų žvilgsniai buvo nukreipti į EVOLV SHIFT šeimą, o tai ko mes patys laukėme parodyta nebuvo. Turėdami neapibrėžtą laiko periodą, neatsisakėme pagundai grįžti prie įprastų standartų. Vienas tokių – „Enthoo Pro M“. Tai 360 mm radiatoriams draugiškas simpatiškai profesionalios išvaizdos ATX mid-tower korpusas, kuris nemažą dalį savybių pasisavino iš puikų įspūdį palikusio „Enthoo EVOLV ATX“. Pora kokybiškų PH-F140SP ventiliatorių, radiatorių diegimą ir priežiūrą nuo dulkių palengvinantis kronšteinas, aušinimo atžvilgiu itin sumani HDD tvirtinimo sistema, iš pirmo žvilgsnio ne mažiau puikios kabelių slėpimo galimybęs bei ne viena korpuso funkcionalumą ir švarą padidinanti smulkmena. Galima pagalvoti, kad tai EVOLV kopija. Taip nėra. Atsisakyta tam tikrų sprendimų, tačiau ir galutinė kaina pastebimai susistraukė. Gal Pro M mums pasirodys vertesnis už dabartinius favoritą „In Win 303“?

14 Komentarai

 1. IFeelYou parašė:

  Šiaip tikrai labai gražus ir gerai apgalvotas korpusiukas, tik tiek kad mažokas 🙂

 2. Daimonass parašė:

  Labai neblogas korpusas, pigesnis nei ATX, bet su vandens ausinimu sakyciau draugiskesnis 😀
  Truputi pasimeciau, del HDD.. Apzvalgoje mineta kad nera pridedamas HDD deklas.. Tai tarkim as nusiperku ji, ir nera galimybes man isideti savo seno HDD ?

 3. BC00 parašė:

  Komplektacijoje nėra tų vadinamų išmaniųjų HDD dėklų, kurie statosi gale VGA. Yra du standartiniai HDD dėklai, kurie pasiekiami iš kitos korpuso pusės.

 4. Povilas parašė:

  O kurie korpusai turi didesni pranasuma, ATX ar MATX?

 5. BC00 parašė:

  Kokį pranašumą turi galvoje?

 6. BC00 parašė:

  Kalbant apie identiškus korpusus, pvz Evolv ir Evolv ATX tikrai nėra prasmės pirkti ATX dėžę vien tam, kad mažesnio formato motina joje jaustųsi komfortabiliau.

  • Maariux parašė:

   Papildysiu.
   Pvz Define C ir Define C mini testuotos VP turėjo skirtingas temperatūras.
   Mini variante VP atsiduria arčiau PSU lokacijos, kur tarp jų tarpas sumažėja. Anot testuotojo skirtumas buvo iki 5 C laipsnių kai kalba eina apie ~60.

 7. BC00 parašė:

  Na gana sunku patikėti, kad būtų toks skirtumas, sakyčiau VP buvo trijų slotų + labai kaistantis PSU 🙂
  Bet ne kartą įsitikinau, kad galima gauti labai prieštaringų/keistų rezultatų.

 8. Povilas parašė:

  Kuri rinktumetes si ar Define c?

 9. BC00 parašė:

  Man atsakyti būtų nekorektiška 🙂

 10. jokbon parašė:

  Daugiau nei pusė EVOLV ATX už mažiau nei pusę kainos.
  Agurkam nuolaida bent padarytu uz puse kainos nupirkciau :/

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.