Nvidia neplanuoja kainų karo

Galimas daiktas, kad dėka ypač gero Nvidia pasirodymo aukštos klasės segmente, ATI gali pradėti kainų „karą“, kuris mums, vartotojams, būtų naudingas, tačiau nVidia mano, kad panašaus žingsnio turėtų būti išvengta vien dėl ekonominės krizės, arba bent jau iki naujos kartos vaizdo posistemių.
Galime priminti, kad šiomis dienomis Nvidia korporacija veikiau užsiima žaidimu versle, nei pristato kažką naujo vidutiniam segmentui, drąsiai be paliovos pervadindama G92 lustu grįstus vaizdo posistemius. Visgi, GTS250 ir 240 turės 55 nm technologiniu pagrindu pagamintą branduolį, bet jis vis tiek bus senas geras G92.
Kompanija taip pat ganėtinai patenkinta užimama rinkos dalimi aukštoje klasėje, ji taip pat pareiškė, kad po truputėlį atgauna pozicijas, kurias prarado rinką šturmavus ATI HD 4800 serijai. Nvidia mano, kad klientai pripažins 3D Vision, Cuda ar PhysX technologijų duodamą naudą, o Cuda pagrindu grįstos aplikacijos gali pagreitinti multimedijos veikimą, kaip kad vaizdo ar garso kodavimą.
ATI, tuo tarpu, artimiausiu metu žada pristatyti RV740 lustą, apie kurį esame rašę. Tikimasi, kad šis grafinio procesoriaus vienetas dienos šviesą išvys jau šių metų balandį, o galbūt ir šiek tiek vėliau. Kompanija su šiuo grafinio procesoriumi žada nukonkuruoti G92b, nors apie tai spręsti ankstoka – nėra aišku, kokį našumą rodys naujasis grafinio procesoriaus vienetas, taip pat kiek jis kainuos.
Bent jau branduolys sumazintas bus 😀 Bret grdejau kad GTS240 bus mazesni standartinaiai dazniai ir voltas nei dabartiniu 9800gt ir 8800gt tad nlb ka duos.
o ka dabar karas nevyksta?