- Naujesnis įrašas Keletas žodžių apie integruoto „Intel Haswell“ grafinio posistemio savybes
- Senesnis įrašas „PowerColor“ oficialiai pristato pirmąją „Radeon HD 7990“!
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 339 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 201 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 191 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 154 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 120 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 113 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 112 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 112 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 110 views
- „RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition“ ir „Voidwrought“ žaidimai siūlomi nemokamai 101 views
Daugiau






Mojuoja kaula priesais nosi, kaip sunim, bet neduoda atsikas. 🙁 Ka galiu pasakyt, laukiam, laukiam. Tikiuosi mano deze patemps…. Nors ziurint i screanus, atrodo, jog phenomas dirps kaip vergas kasyklose.:D Gerai bent kad ant vaizdo plokstes MSI uzkabino frozery. Nes dezei butu karsta, kaip virtuvei pas ciurbanus.
Katik radau: System Requirements
* OS: Windows XP, Vista or Windows 7
* CPU: IIntel Core 2 Duo 3 GHz or similar
* RAM: 3 GB
* HDD: 20 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9 🙂 Visai nebaisus.
zaidimas atrodo gerai,vien kiek gamtos ivairoves.galima sakyt bus visko ir plotas didziulis.nes juk ir naukintuvai bus.tikiuosi zaidime ivairoves,ivairoves ir dar karta ivairoves,kad butu prasme kaupti piniga,o ne kad del vaizdo jis butu.
p.s. laukiam gameplay 🙂
Beret3> Iš kur tie skaičiukai? Rockstar vis dar bando paerzinti piratus ir oficialiai nėra paskelbę apie PC versiją. Esu beveik tikras, kad ji bus (galbūt kiek vėliau nei konsolėms), bet oficialių sisteminių reikalavimų kol kas ieškoti tikrai neverta.
Simple> http://5gta.com/gta-5-news/gta-5-system-requirements.html/ Aisku cia oreantaciniai greiciausiai, bet jeigu jau raso turbut siek tiek nusimano.
Cia ne tas puslapis kur buvau rades, bet dauguma taip spelioja.:)
Tai GTA gerbėjų sukurta svetainė, o jie žino tikrai mažiau, nei Rockstar.
Pasikliauti reikalavimais tai klaida, prisimenant gta4.
Taip pat labai teisingas pastebėjimas, su dviejų branduolių procesoriais vargsta net GTA IV.
vanduo tikrai gerai padarytas, visa kita meh. o del reikalavimu tai paziurekit maxo reikalavimus ir dar padidinkit 50%. bent quad-core minimum ir kokia GTX 260.:)
Paveiksliukai, paveiksliukais, taciau galetu bent pasirodymo data nurodyt. Tikėtina, kad X360 ir PS3 turėtojai galės žaisti jau 2013 pradžioje, na, o PC versija kaip visada – po 7-8 mėnesių. Taigi galbūt sužaisit dar 2013.