10 kartos „Core“ procesoriai staliniams kompiuteriams bus išleidžiami gegužės 27 dieną

Vakar buvo skelbiama, kad balandžio 30 sulauksime 10 kartos „Core“ procesorių apžvalgų, bet paaiškėjo, kad tai tik šių procesorių atskleidimo data. Realus „Comet Lake-S“ procesorių išleidimas įvyks tik gegužės 27 dieną. Tą pačią dieną išvysime procesorių ir Z490 pagrindinių plokščių apžvalgas.

Tikimasi, kad balandžio 30 dieną „Intel“ atskleis pilną 10 kartos „Core“ procesorių sąrašą, o taip pat pateiks jų oficialias specifikacijas. Galimai, pamatysime ir vieną kitą spartos skaidrę.

Jau dabar kai kurie apžvalgininkai gauna Z490 pagrindinių plokščių testavimo pavyzdžius. Procesoriai bus išsiunčiami kiek vėliau, maždaug balandžio vidury.

7 Komentarai

 1. Xron parašė:

  Kokie sansai, kad ryzen 3 iseis apie rugpjuti?

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Tikriausiai turi omenyje Zen 3. Kiek dabar info yra tai sunku tikėtis, kad šiemet Zen 3 bus, aka Ryzen 4000. Labiausiai tikėtina, kitų metų pradžiai. Seniau buvo kalbos, kad metų galui jau gali būti Zen 3, bet virusas nepadeda plius kalbos, kad reikia papildomos silicio versijos. O tai užtrunka.

  • kernelis parašė:

   Niekas nepasakys. Siaip techniskai AMD apie Ryzen’a net nieko nesake, jei gerai pamenu. Buvo sakyta ZEN3 this year ar pan. Jie gali tik EPYC isleist pvz.

 2. BC00 parašė:

  Pataisau autorių 🙂
  K CPU su Z490 apžvalgos – 13d
  non K CPU su kitais motininių lustais – 27d.

 3. BC00 parašė:

  Pagal paskutinius gandus, Ryzen 4000 desktop’ai ale dar šiais metais turėtų išriedėt…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.