4K raiškos video gali būti prieinami tik užsisakiusiems „YouTube Premium“

Pasklido nuotraukos, kurios galime pamatyti labai netikėtą dalyką, 4K raiška yra prieinama tik „YouTube Premium“ naudotojams. Kol kas šis apribojimas aktyvuotas ne visose šalyse, nes bent jau jungiantis iš Lietuvos 4K raišką galima žiūrėti neužsisakius „Premium“ paslaugos. Gali būti, kad šį naują apribojimą „YouTube“ dabar bando tik keliuose šalyse, o vėliau tai taps nauja norma visoje platformoje ir bus dar vienu „Premium“ paslaugos pliusu.

Priminsime, kad dabar už vieną mėnesį „YouTube Premium“ reikia mokėti 8,49 €, o šeimos paketas leidžianti pridėti iki 5 naudotojų atsieina 12,99 €.

11 Komentarai

 1. EgidijusL parašė:

  Šiuo metu 2.38€/mėn šeimos planas man išeina

 2. EscO parašė:

  Apklausa:
  Ar turite 4K ekraną?

  • EgidijusL parašė:

   Pas mane TV su 4K, tai kaip ir turiu. Per telefoną pasileidžiu tik kokį podcast (automobilyje), o TV ekrane 80% žiūrima iš YT įkeliamo turinio. Tai vien dėl to susiradau kuo pigiau tą Premium pasiimt…

 3. Tinkinimas parašė:

  4K ekrano neturiu, o reklamų man ir taip nerodo.

 4. RokasS8 parašė:

  Ar YouTube venced irgi bus paveikta šito premium?

 5. 335 parašė:

  Naudoju jau gan senai premium, kadangi daug žiūriu per tv.
  Ar yra kažkokie „šeimos“ apribojimai, kaip vietovės ir pnš ar tiesiog susimeti su draugais šeimos planui ?

  • EgidijusL parašė:

   Svarbiausia google account ta pati šalis būtų. Bent aš pasiėmęs per Indiją, motiną norėjau pririšti, bet kai ji neturėjus Android, tai metė klaidą jog nėra šalies pas ją pasirinktos… (tipo turi google paslaugose ta info užsilikti)

 6. Raijmiss parašė:

  :DDDD kam reiks tas pasidarys kad be reklamu rodytu o ir ne kosmosa kainuoja. Na o del 4k raiskos… kam jiems tokia raiska kai mediniai vaizduokliai 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.