Acer ir Asus žengė į priekį ties pasauliniais nešiojamųjų pardavimais

Taivane dirbatys nešiojamųjų kompiuterių gamintojai ir pardavėjai Acer ir Asus dėl savo bendradarbiavimo sugebėjo pakilti į antrą ir aštuntą vietą tarp daugiausiai pasaulyje parduodančių nešiojamus kompiuterius kompanijų, atitinkamai. Tai pranešė rinkos tyrimų bendrovė IDC.

Tarp geriausių dešimties pasaulinių pardavėjų, Hewlett Packard, geriau žinoma HP vardu, Acer ir ASUSTeK buvo vieninteliai pardavėjai, kurie sugebėjo antrame ir trečiame ketvirtyje savo pardavimus padidinti net 60 procentų. Acer trečiajame ketvirtyje pardavė apie 4,15 milijonų vienetų, tuo tarpu Dell apie 4,01 milijono na, o Asus tik apie 1.22 milijonus.

Acer bendrovė sukūrė naują gaminių tiekimo strategiją ir ją suskirstė į paprastus vartotojus ir verslo segementą. Galbūt ir sunku patikėti, tačiau toks žingsis kompanijai ir leido savo rinkos dalį padininti net 14.2 procentais.

Japonijos gigantas Sony nukrito į devintą vietą trečiame šių metų ketvirtyje. Tuo tarpu konkurentai, tai yra Apple ir Fujitsu, sustiprino savo pardavimus vidutinėje ir ypač galingų nešiojamųjų kompiuterių rinkose. Sony pastebėję nuostolius ypač galingų nešiojamųjų kompiuterių rinkos nišoje, pradėjo daugiau orentuotis į vidutinį segmentą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.