Kiną užmušė mobiliojo telefono akumuliatorius

Neoriginalios produkcijos problema Kinijoje yra seniai žinoma, bet veiksmingų kovos būdų su tuo dar nerasta. Šie gaminiai eksportuojami į daugybę pasaulio šalių, taip pat jais naudojamasi ir pačioje Kinijoje.

Neseniai vienas Kinijos gyventojas žuvo dėl nekokybiško mobiliojo telefono akumuliatotiaus. Pranešama, jog prietaisas sprogo, būdamas kišenėje šalia krūtinės, taip padarydamas sunkius sužalojimus, kurie savininkui kainavo gyvybę.

Informacija apie tai, koks tai buvo telefonas ir ar ištikrųjų akumuliatorius buvo neoriginalus, dar tikslinama. Skaitytojamas rekomenduojame būti atidiems ir nenaudoti tokių falsifikatų.

10 Komentarai

 1. Samas parašė:

  Blogą akumuliatorių pasigamino sau 😀

 2. nemesis parašė:

  Nu čia nelabai juokinga šeip 😐

 3. Miozeriux parašė:

  Nu jo, bent jau neoriginalių produktų kokybę reikėtų mažų mažiausiai minimaliai patikrinti, o dabar stpdw pagamina ir jau siunčia į prekybą, ne nu viršūnė tie Kinai, žmogui gyvybę prarast dėl kažkokio sušikto negerai pagaminto telo akumo tai jau irgi totali nesamone

 4. nemesis parašė:

  O problema visa tai matyt gamintojų godume. Kur matyta kad elementariausia originali nokia batareika 100lt kainuoja. O kaip pinigus atsiimsi kitaip, jei useris ne naują telefą perka kai senojo batareika parejo, o tik batarkę pakeičia. Telefonas 99lt(telefonas, batareika, pakrovejas, garantija, dokai), o batareika jam 89lt.

 5. Kenji parašė:

  Va ir made in china. Nors dar daug kinų liko – visas milijardas.

 6. Jordan parašė:

  Isvis mano pazystamas kinijoj buvo gamykloj ant kino uzkrito aparatas kazkoks paieme ta kina i maisa, pjuvenu pabarste ir toliau darbas vyksta 😀 va taip vat:)

 7. AP0323 parašė:

  Jordan: bet reikalas tas, kad lietuvoje tai tik 3 milijonai, kinijoje virs milijardo:)

 8. linas_mif parašė:

  Siaip ir orginalios batareikes kartais sprogsta;) Net LT 1 atvejis buvo, bet tel ne kisenej buvo.

 9. arturas173 parašė:

  Na kiek pamenu cia jau ne pirmas kartas. Bet kaip nemesis ir sake problema originalios baterijos kainoje.

 10. eZx parašė:

  Na apie tokį įvykį skaityti tenka pirmą kartą

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.