LG pristato Bluetooth klaviatūrą LBA-C300

Nors telefonai su lietimui jautriais ekranais populiarėja itin greitai, daugelis jų savininkų skundžiasi gan nepatogiu teksto rašymu. LG į tai sureagavo ir pristato mobiliems telefonams skirtą klaviatūrą.

LG LBA-C300 jau patvirtinto federalinė JAV ryšių komisija. Klaviatūra bendraus su telefonu per Bluetooth bei turės QWERTY išdėstymą. Gaminio naudotojai galės skaityti ateinantį tekstą integruoto ekraniuko pagalba.

LG klaviatūroje taip pat rasime žadintuvą, kalendorių bei laikmatį.

9 Komentarai

 1. marazinas parašė:

  Kaip pristatymui, tai nuotraukose įrenginys gerokai nučiupinėtas 🙂

 2. tomaxsas parašė:

  nu jo dar ir klaviatura turesi tampytis prie telefono, didesnes nesamones nesu mates…

 3. Anonimas parašė:

  jo jo atskira klaviatūrą nešiojamės kartu…

 4. Vytautas parašė:

  Dar bt mouso reik ir su telefu q3 kapot :)))

 5. pringl3s parašė:

  Autike tokią išsitrauki ir pradedi rašyt.. Tikrai idiotu nepalaikytų 😐 Manau toks daiktas išvis nereikalingas, nebent prieš draugus pasirodyt :))))

 6. Kenji parašė:

  Keli iš Jūsų turi telefoną su lietimui jautriu ekranu? Tikriausiai nei vienas, taip, kad nepasakokit jei jums nepatinka šitas daiktas, būkit tolerantiški, neabejoju, atsiras kas pirks, kuriems reikia daug rašyti, nes su delninuku nepatogu. P.s. pats turiu, tačiau toks daiktas man nereikalingas, nes mažai rašau tekstų. 🙂

 7. tomaxsas parašė:

  Kenji: turiu 😛 ir tikrai tokio dalyko nereik, landscape rasosi visai normaliai 🙂

 8. Kenji parašė:

  Tai tuomet, kad tau nereik, tai nebūtinai kitiems nereik. O aš pritarti tik galiu, kad landscapre rašosi gerai 🙂

 9. eZx parašė:

  Ankščiau atskirą klaviatūrą pirkome, kad galėtume rašyti patogiai žinutę, nes ant milžiniškų gabaritų telefono, buvo tik skaičių klaviatūra. Atėjo nauji laikai ir perkame išorinę klaviatūrą, nes ant telefono iš viso nėra klaviatūros. Man skamba šiek tiek paradoksaliai. Laukiu inovatyvaus gamintojo, kuris išleis ne išroinę klaviatūrą, kas kartu su telefonu jau yra visas inventorius, o perspektyvią haptinę technologiją, kuri leistų pajausti, kad lieitmui jautrūs ekranai yra žingsnis pirmyn, o ne atgal.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.