LG pristato Xnote P510 nešiojamąjį

Korėjos elektronikos industrijos gigantas LG vakar pristatė naujausią savo Xnote serijos kompiuterį. Šis aukštos klasės nešiojamasis turės 15,4“ įstrižainės ekraną bei pasižymės keletu kitų unikalių savybių.

Elegantiškai subtilus korpuso dizainas, guma aptraukti klaviatūros klavišai bei apšviestas ir vibracinę technologiją turintis lietimui jautrus laukelis – tai išskirtini naujojo produkto bruožai. Xnote P510 rinkoje pasirodys trijose variacijose. Štai P510-UP98K modelyje darbuosis 2,98 GHz taktinio dažnio Intel Core 2 Duo procesorius bei 4 GB operatyviosios atminties. Kompiuteryje pastovius duomenis saugosime dviejuose diskuose – vienas bus įprastas, 500 GB talpos kietasis diskas veikiantis magnetiniu principu, kitas – 64 GB kietosios būsenos diskinis kaupiklis (angl. SSD). Grafikos apdorojimo darbus atliks Nvidia GeForce GT 130M integruotas vaizdo posistemis su 512 MB operatyviosios atminties. Visose trijose modelio versijose ekranai turės galinį LED panelės apšvietimą ir palaikys iki 1440 x 900 taškų raišką. Pirkėjai taip pat kiekvienoje iš variacijų ras jau įdiegtą Windows Vista Premiuim operacinę sistemą.

Žemesniajam segmentui skirti modeliai, kitaip negu UP98K, dėl mažesnės kainos turės ir kiek mažesnę spartą. Juose veiks 2,66 ir 2,53 GHz Core 2 Duo šeimos procesoriai, taip pat bus atsisakyta SSD kaupiklių. Pastovioji talpa vartotojams bus siūloma tik 500 GB ir 320 GB kietuosiuose diskuose. Pati pigiausia versija teturės 2 GB operatyviosios atminties.

Xnote P510 taip pat turės ir integruotą optinį įrenginį, tačiau kol kas nėra žinoma ar jis palaikys tik DVD ar ir naujuosius Blu-Ray diskus. Kas be ko kompiuteryje taip pat bus įdiegtas WiFi modulis. Visos šios „gėrybės“ kartu su korpusu, pasak gamintojo, svers 2,27 kg.

Atitinkamai nuo versijos, produkto kainos svyruoja nuo 1860 iki 2800 JAV dolerių. Tiesa LG nepranešė jokios informacijos kada kompiuteriai pasirodys gimtosios Korėjos rinkoje ar kitų regionų parduotuvėse.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.