(SP) Tele2 pajamos 2008 metais išaugo 18 procentų

Telekomunikacijų bendrovės Tele 2 pajamos 2008 m. išaugo 18 proc. iki 575 mln. litų, o EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) padidėjo 20 proc. ir pasiekė 174 mln. litų.

2008 m. Tele 2 klientų skaičius išaugo 7 proc. – praėjusių metų pabaigoje bendrovės paslaugomis naudojosi 1,92 mln. vartotojų. Ypač sparčiai didėjo verslo klientų skaičius – lyginant su 2007 m., jis išaugo 12 proc. ir pasiekė 84,1 tūkst.

„Praėjusiais metais tęsėme investicijas į ryšio tinklo plėtrą ir toliau gerinome teikiamų paslaugų kokybę. Akivaizdu, kad klientai mūsų pastangas įvertino – augantis mūsų klientų skaičius ir lėmė sėkmingus finansinius rezultatus“, – teigia Petras Masiulis, Tele 2 generalinis direktorius.

Iš viso 2008 m. Tele 2 į judriojo ryšio tinklą investavo 38 mln. litų.

P.Masiulio teigimu, bendrovė 2009 m. ketina toliau investuoti į ryšio infrastruktūrą ir paslaugų kokybės gerinimą. „Tikime, kad sunkmečiu vartotojai, įskaitant verslo bei valstybės institucijas, peržiūrės savo išlaidas ir rinksis kokybiškas paslaugas už mažesnes kainas. Atidžiai stebime viešųjų pirkimų sistemos pokyčius – jai tapus skaidresne, valstybės institucijos vien ryšio paslaugoms sutaupytų iki 100 mln. Lt per metus“, – sako P.Masiulis.

3 Komentarai

  1. marazinas parašė:

    Taip taip, vos ne 2 mln. vartotojų, gal tik nereikia nusišnekėt? Suprantu, kad čia SP, tai ir nenuostabu, kad tokios nesąmonės rašomos.

  2. dzigas parašė:

    o ka tas (SP) reiskia? na jau naudojuosi Tele2 7 metus ir esu tuo patenkintas 🙂

  3. inDex parašė:

    SP reiskia spaudos pranesimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.