„Acer“ pristatė naujus S1 serijos projektorius (pranešimas spaudai)

„Acer“ pranešė apie trijų naujų trumpo nuotolio židinio modelių išleidimą, atnaujinant savo projektorių S1 seriją. Projektorius sukurtas švietimo sektoriui – šie patikimi projektoriai užtikrina sklandžias funkcines galimybes ir beveik nekintantį vaizdo ryškumą viso jo naudojimo metu auditorijose ir klasėse. Be to, S1 serijos projektoriai palaiko „Acer SmartPen 2“ režimą, todėl priemonė tinka interaktyviam mokymuisi ir puikiai pritaikyta švietimo aplinkai. „SmartPen“ dėka demonstravimas gali būti valdomas nuotoliniu būdu, o vedantysis gali braižyti, rašyti ir piešti ant ekrano. Be to, su „multi-pen“ palaikymu klausytojai bet kuriuo metu gali įsijungti į mokymo procesą ir tiesiogiai dalyvauti mokymuose.

Nauja „Acer S1“ serija apima „S1383WHne“ taip pat „S1283Hne“ ir „S1283e“ modelius. Visi šie projektoriai patenka į mažo židinio atstumo kategoriją, o tai reiškia, jie gali būti statomi labai mažau atstumu nuo projektavimo ekrano (apie 1 metrą), tuo būdu užtikrinant mielą akiai, didelį vaizdą nuo 80 colių iki 150 colių 1-no metro atstume ). Tai ypač naudinga klasėje ar auditorijoje, nes dėstytojams yra pakankamai erdvės laisvai judėti ir jie gali įsitraukti į mokymo procesą nesirūpindami dėl erzinančių šešėlių arba dėl akinančios šviesos.

Nepriekaištingi vaizdai

„Acer S1“ serijos projektoriuose naudojama WXGA ir XGA raiška su 16:10 arba 4:3 proporcija, kurios dėka vartotojams suteikiama geresnė ir malonesnė žiūrėjimo patirtis. Todėl, kartu su „Acer ColorBoost II+“ ir „Acer ColorSafe II“ technologijomis, kurios naudojamos visoje serijoje, sudaroma galimybė net po ilgo naudojimo pateikti krištolo švarumo vaizdą, žymiai ryškesnius vaizdo elementus ir aukštą spalvų tikslumą. Be to, šie projektoriai yra  su „DLP® 3D Ready“ (parengtas 3D formatui) todėl patogiai galite naudoti mokymo įstaigose arba savo namuose 3D vaizdą taip, kaip kino teatruose .

„S1383WHne“ ir „S1283Hne1“ taip pat turi HDMI® įvestį, kuri atveria platų demonstravimo galimybių spektrą, leidžia lengvai prijungti prie aukštos raiškos turinio šaltinių, pavyzdžiui, „3D "Blu-ray ™“ filmų, kurie gali būti rodomi S1 serijos projektoriumi 144Hz 24p modelyje.

Pagerintos naudojimo galimybės

„Acer“ produktų centre visuomet yra vartotojo patirtis. Dėl šios priežasties, dėka „Acer“ bevielio aparatinio saugumo rakto, kurį galima įsigyti atskirai, S1 serijos projektoriai sudaro sąlygas belaidžiam projektavimui. Sujungiant šį funkcionalumą su „Acer eDisplay“ programa prieinamos „Google Play" ir „Apple AppStore“), vartotojai gali lengvai projektuoti turinį iš savo asmeninių įrenginių ir net tiesiogiai atspindėti savo mobilųjį ekraną. „Acer eDisplay“ netgi siūlo „Split Quad“ ekrano vaizdą, kuris leidžia net keturiems vartotojams projektuoti vienu metu, naudojant bet kurias iš „eDisplay“palaikymo funkcijų, pavyzdžiui, fotoaparato projekcijos, naršymo internete, dokumentų redagavimo ar modeliavimo funkcijas.

Be to, su „Crestron“ internetu grindžiamu valdymo pultu, vartotojai gali visiškai kontroliuoti savo projektoriaus veiklą ir nustatymus per LAN (angl. local area network, liet. vietinis tinklas). Didesniuose objektuose, tokiuose kaip mokyklos, mokymosi centrai ir auditorijos, S1 serijos projektoriai yra suderinami su „CresteronRoomView“, kelių vartotojų išteklių valdymo programa, kuri siūlo plataus valdymo ir pranešimų įrangą „AV resources and environmental systems“. Prijungtas prie LAN tinklo, „CresteronRoomView“ leidžia nuotoliniu būdu įjungti/išjungti maitinimą (kas taip pat gali būti numatoma), nuotolinę projektavimo kontrolę (įskaitant šaltinio parinkimą), daugelio projektorių valdymą, elektroninio pašto įspėjimo sistemą, taip pat „gyvą“ dialogą internetu su „RoomView“ administratoriumi.

Galiausiai, siekiantpagerinti naudojimosi paprastumą, S1 serijos projektoriai yra su įmontuotu 10 W garsiakalbiu. Tokiu būdu, vartotojai gali mėgautis aiškiu garsu ir studijiniais niuansais nepirkdami ir neinstaliuodami išorinių garso sistemų.

Aplinkai draugiškas funkcionalumas

„Acer S1“ serija buvo sukurta atsižvelgiant į aplinką, ir tikrai šie projektoriai yra ekologiški keturiose skirtingose srityse. Pirma- „Acer EcoProjection“ technologija sumažina energijos kiekio laukimo režime sąnaudas 90%, sumažinant nuo 5W iki 0,5W. Antra, „Acer ExtremeEc“ leidžia sutaupyti iki 70% elektros energijos sąnaudų, kol nėra įėjimo signalo. Be to, „Acer ExtremeEco“ režimas prailgina lempos tarnavimo laiką iki daugiau kaip 8000 valandų, sutaupant lempų keitimo išlaidas, ir užtikrina ilgalaikį, patikimą projektoriaus naudojimą. Galiausiai, žemas triukšmo lygis, tik 31 dBA, sukuria sąlygas aiškiam girdimumui be jokių aplinkos trikdžių.

Kaina ir įsigijimas

„Acer S1383WHne“, S1283Hne ir S1283e Europoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Afrikoje bus galima įsigyti lapkričio pradžioje. Pradinė kaina bus 749 Eurai.

S1383WHne

S1283e

S1383WHne

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.