„AGON by AOC“ – pilnas dovanų gidas žaidėjams

Metas pakabinti RGB ant jūsų Kalėdų eglutės
„AGON by AOC“ – pilnas dovanų gidas žaidėjams 5-oji karta išsiplėtė 270 Hz/240 Hz QHD modeliais, kuriuose naudojamos „Fast IPS-QD“ ir VA panelės

Amsterdamas, 2022 m. gruodžio 5 d. – Atostogų sezonas ir šventės jau visai netoli, todėl tai puikus metas įsigyti naują monitorių arba žaidimų priedus skaitmeninėms kovoms. „AGON by AOC“ parengė keletą pasiūlymų žaidėjams, kaip patobulinti savo pramogų sąrangą – kad ir kokius naujametinius norus sugalvotų žaidėjai, tiems, kurie trokšta naujo monitoriaus, naujametinės rezoliucijos bus aukštos ir ryškios.

Užsitikrinkite pranašumą su aukštu atnaujinimo dažniu
„AGON by AOC“ yra tikras žaidėjams skirtas prekės ženklas, tai įrodo jų bendradarbiavimas su viena didžiausių e-sporto komandų „G2 Esports“. „AGON by AOC“ turi monitorių ar žaidimų priedų kiekvienam žaidėjui – nuo paprastų žaidėjų, kurie po darbo atsipalaiduoja keliuose konkurencinių „Battle Royale“ žaidimų mūšiuose, vairuoja lenktynių simuliatorių ar žaidžia futbolo žaidimus su bičiuliais, iki esporto sportininkų, kurie varžosi aukščiausio lygio varžybose ir žaidžia, kad pragyventų.

Žaidimo kokybė su fiksuotu biudžetu
„AGON by AOC“ siūlo 24″ „24G2SAE/BK““ (rekomenduojama kaina: 209 €) arba 27″ „27G2SAE/BK“ (rekomenduojama kaina: 279 €) – tai nebrangus, bet galingas dviejų „Full HD“ monitorių pasiūlymas, kurie pasižymi 165 Hz atnaujinimo dažniu ir kontrastingais ekranais, vienu metu galinčiais atlikti namų biuro užduotis ir yra tinkami žaisti konkurencingus žaidimus. Dėl 4 ms GtG ir 1 ms MPRT atsako laiko, kartu su „AMD FreeSync Premium“ ir „Adaptive-Sync“ palaikymu, greitas veiksmas yra ryškus ir sklandus, o didelis atnaujinimo dažnis leidžia žaidėjams greičiau užfiksuoti priešų judesius ir greičiau reaguoti, kad įgytų pranašumą. Tvirtas stovas su ekrano pakreipimo arba VESA tvirtinimo galimybe suteikia puikių lankstumą beveik bet kokiu atveju. Žaidėjai, ieškantys monitorių su tikslių spalvų IPS panelėmis, kurias galima naudoti turinio kūrimui, transliavimui ir kt., gali rinktis „24G2SPU/BK“ (Rekomenduojama kaina: 219 €) ir „27G2SPU/BK“ (Rekomenduojama kaina: 239 €) monitorius su 165 Hz atnaujinimo dažniu, 4 ms GtG, 1 ms MPRT ir ergonomišku stovu.

Greičiau ir išmintingiau
Žaidėjams, dalyvaujantiems esporto žaidimuose, gali prireikti didesnio atnaujinimo dažnio. „AOC GAMING 25G3ZM/BK“ (Rekomenduojama kaina: 239 €) turi greitą VA panelę su 240 Hz atnaujinimo dažniu, 1 ms GtG atsako laiku ir vos 0,5 ms MPRT atsako laiku, todėl žaidėjai gaus naujausią vaizdinę informaciją iš žaidimo pasaulio ir galės ją derinti su savo greitais refleksais, kad atremtų priešininkų atakas. Jis puikiai dera su „AOC GAMING GH401″ (Rekomenduojama kaina: 81,90 €) ausinėmis. Šios ausinės idealiai tinka lengvam ir patogiam naudojimui, pasižymi aukščiausia garso kokybe ir turi 2,4 GHz belaidį ryšį. Tai leidžia naudotojams girdėti daugiau žaidimo dėl tikslių 50 mm membranų, kurios užtikrina įdomų garsą visų žanrų žaidimuose. Ausinės yra patogios ir patvarios, turi nuimamą triukšmą slopinantį mikrofoną ir patogų suderinamumą su įvairiomis platformomis per 2,4 GHz belaidį ryšį ir 3,5 mm laidinę jungtį.

Panirkite tiesiai į mūšio įkarštį su šia žaidybine sąranga
Kai renkatės žaidimų kompiuterį, korpuso komponentai sudaro tik vieną pusę lygties. Prie tikro žaidimų kompiuterio reikia priderinti žaidimų monitorių, tikslią žaidimų pelę, tvirtą klaviatūrą ir patogias ausines. AOC siūlo puikią rinkinių kolekciją beveik visiems žaidėjams. „AOC GAMING Q27G2E/BK“ (Rekomenduojama kaina: 279 €) – tai 27″ įperkamas QHD žaidimų monitorius su kontrastinga VA panele, 155 Hz atnaujinimo dažniu ir 1 ms atsako laiku (MPRT) – dėl ryškios raiškos ir greitos panelės šis monitorius nenuvils dar daugelį metų.

Žaidėjai šį monitorių gali derinti su tikra mechanine klaviatūra, pavyzdžiui, su  „AOC GAMING GK500″ (Rekomenduojama kaina: 70,90 €), kuri puikiai tinka žaisti dėl „Outemu“ mechaninių „Red“ jungiklių. „GK500″ yra patogi dėl magnetinės riešo atramos ir tvirta dėl kokybiškų medžiagų. „AOC GAMING GM500″ (Rekomenduojama kaina: 27,90 €) pelė, tinkanti tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams ir turinti tikslų „Pixart 3325″ jutiklį, palaikantį 5000 DPI, 100 IPS ir 20 g pagreitį.

Komplektaciją užbaigia laidinės USB ausinės „AOC GAMING GH300″ (Rekomenduojama kaina: 55,90 €) – patogus kompanionas žaidėjams. Dėl 50 mm membranų jos užtikrina švarų ir aiškų garsą su apibrėžtu žemų dažnių diapazonu, o virtualus 7.1 erdvinio garso palaikymas (asmeniniuose kompiuteriuose) leidžia žaidėjams tiksliai nustatyti priešų padėtį. Visi keturi gaminiai kartu leidžia žaidėjams padidinti savo įrangą iki konkurencingo lygio, o bendra jų kaina neviršija 500 €.

Pritaikytas greitiems refleksams
Aukščiausio lygio žaidėjai, dalyvaujantys varžybose, nesitenkins tik 144 Hz ar 165 Hz, ypač kai jų varžovai naudoja didesnį atnaujinimo dažnį ir gali greičiau juos matyti bei į juos reaguoti. Dėl šios priežasties į pagalbą ateina 240 Hz modeliai iš „AGON by AOC“ serijos. „AOC GAMING C27G2ZU/BK“ (su ergonomišku reguliuojamo aukščio stovu – rekomenduojama kaina: 299 €) arba „AOC GAMING C27G2ZE/BK“ (su pasvirimo palaikymo stovu – rekomenduojama kaina: 269 €) siūlo 27 colių lenktus VA ekranus su kvapą gniaužiančiu 240 Hz atnaujinimo dažniu. Jų 1500R išlinkis supa ir įtraukia žaidėjus giliau į žaidimų pasaulį, panardindamas juos į FPS, veiksmo ar simuliacijos žaidimus. Kad dar geriau įsijaustumėte, „AOC GAMING C32G2ZE/BK“ (Rekomenduojama kaina: 319 €) siūlo 240 Hz atnaujinimo dažnį didesniame 32 colių ekrane. Visi trys modeliai pasižymi „Full HD“ raiška, todėl galimybė pasiekti 240 kadrų per sekundę spartą žaidimuose tampa dar realesnė ir tam nereikia aukščiausios klasės vaizdo plokštės.

Tikra puota ambicingiems žaidėjams
Naujausia, penktoji AGON serijos monitorių karta – tai pasiūlymas reiklesniems žaidėjams. Neseniai pristatytame „AGON AG275QZN/EU“ (rekomenduojama kaina: 549 €) – plokščiame 27 colių QHD monitoriuje su VA panele – užtikrinama ryški ir aiški raiška, o dėl 240 Hz atnaujinimo dažnio, 1 ms GtG ir vos 0,5 ms MPRT atsako laiko jis puikiai tinka greitam veiksmui. Tvirtas, ergonomiškas stovas su aukščio, posvyrio ir pavertimo stačiai reguliavimo funkcijomis, o jo šlifuoto metalo apdaila spinduliuoja „premium“ kokybe. 

Prie šio monitoriaus žvėries geriausiai tinka „AGON by AOC“ 700 serijos priedai. „AGON AGK700″ (Rekomenduojama kaina: 173,90 €) turi „Cherry MX Red“ jungiklius, kuriuos lengva greitai paspausti, nes jie turi mažą pasipriešinimą, klaviatūra pasižymi tvirta surinkimo kokybe, patogia riešo atrama ir suteikia lengvą prieigą prie makro mygtukų, garsumo ratuko ir kt. Žaidimų pelė „AGON AGM700″ (Rekomenduojama kaina: 50,90 €) yra dviejų spalvų su sidabriniais ir juodais akcentais, o svorį galima lengvai reguliuoti naudojant svorio modulius. Tai bus puikus pasirinkimas su 16 000 DPI, specialiu snaiperio mygtuku, programuojamais mygtukais ir RGB pritaikymu per „AOC G-Menu“.

Kalėdinio torto vyšnaitė – „AGON AMM700″ (Rekomenduojama kaina: 32,90 €) pelės kilimėlis, turintis puikų paviršių bet kokio tipo pelėms, o subtilios RGB lemputės, supančios audinio šonus, gali būti sinchronizuojamos su kita AOC įranga.

Reikia daugiau vietos?

Tiems, kurie ieško daugiau ekrano erdvės, puikiai tinka 34″ ultraplačiaekranis „AOC GAMING U34G3XM/EU“ (Rekomenduojama kaina: 439 €). Dėl 21:9 kraštinių santykio jis gali pakeisti dviejų monitorių sąrankas ir padidinti produktyvumą. O žaidžiant žaidimus ir žiūrint filmus papildoma horizontali erdvė puikiai aprėps naudotojų periferinį matymą, todėl jie galės visiškai pasinerti į žaidimą. Dėl 144 Hz atnaujinimo dažnio ir 1 ms MPRT atsako laiko „U34G3XM/EU“ tinka net ir akimirkos tikslumu vykstantiems veiksmams užfiksuoti.

Jaukių Kalėdų ir linksmų švenčių linkėjimai nuo AOC komandos!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.