AMD išleidžia B450 mikroschemų rinkinį

Apie AMD B450 pagrindines plokštes kalbame jau kuris laikas, o dabar AMD pagaliau oficialiai išleidžia B450 mikroschemų rinkinį. Tai atriša rankas AMD partneriams ir leidžia siūlyti B450 pagrindines plokštes visiems norintiems. Realiai B450 iš esmės nesiskiria nuo B350 pagrindinių plokščių. Gausime „StoreMI“ įgimtą palaikymą. Tiesa, „StoreMI“ technologija galės pasinaudoti ir B350 pagrindinių plokščių naudotojai, tam tereikės BIOS atnaujinimo.

Kaip ir seniau, taip ir dabar AMD B serijos pagrindinės plokštės labiau orientuotos į taupius pirkėjus, bet bus siūlomi ir prabangesni modeliai. B450 pagrindinių plokščių kaina prasidės nuo maždaug 70 € ir kils iki 160 €. B450 mikroschemų rinkinys leis spartinti procesorių, bet norint siekti geriausių rezultatų reikėtų rinktis X470. Reikia pridurti, kad B450 nepalaiko kelių vaizdo plokščių, tad norint naudoti SLI ar CF reikėtų irgi rinktis X470 pagrindinę plokštę.

6 Komentarai

  • BC00 parašė:

   Tas pats su B350, H370, X370, Z370 ir t.t. su visais be išimties gamintojais. Tik dabar jau pradėjo skalpuoti. Mes tokį dalyką buvome radę MSI Z370 plokštėje už beveik 200 eurų… Išeitis? Nesigirti dokumentacijoje apie fake VRM 🙂

   • Mindaugas Klumbis parašė:

    Ir realiai visas šitas mėšlas dėl VRM daugiausia iškilo vieno YouTube kanalo darbo dėka. Blogai, kai šūdą vietoj aukso žada 🙂

    • GreenZebra parašė:

     Tai gerai kad iskylo visas sitas meslas. Nes kitaip nusivaziuotumeme is viso

    • neblogai parašė:

     Gerai, kad drožia dėl VRM’ų bei radiatorių- čia jau Hardware Unboxed. Dar lyg ir žada kitame video SOC VRM’us bei radiatorius patikrinti- nes ten taip pat dideli skirtumai- nuo vienos fazės iki trijų, ir vieni su aušinimu, kiti be. Norint spartinti 2200G ar 2400G iGPU iki 1500-1600MHz, būtent SOC bus stipriai apkrautas, ir tikėtina kad perkaitinamas, rizikuojant trumpu motininės gyvenimu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.