AMD išleis „Zen 4“ grįstus „Threadripper“ procesorius WRX90 ir TRX50 pagrindinėms plokštėms

Videocardz“ gavo būsimų „Threadripper“ procesorių vizualizacijas. Akivaizdu, kad AMD vėl pristato ne PRO versijas, kurios nuo PRO serijos skiriasi nauja pakuote. Ne PRO modeliai bus supakuoti į pilkos ir oranžinės spalvos dėžutes, o PRO variantai turės pilkos ir sidabrinės spalvos dėžutes. Šios naujos vizualizacijos patvirtina informaciją, kad „Threadripper 7000“ serijoje bus naudojamas sTR5 lizdas ir bus naudojami 8-12 lustų su „Zen 4“ architektūra.

AMD turi visas priežastis išleisti vartotojams skirtą „Threadripper“ seriją, kuri kovos su „Intel“ pasiūlymu. Dabar AMD ketina pristatyti net 96 branduolių versiją, kuri bus didžiausias branduolių skaičius vartotojų klasės procesorių serijoje. Teigiama, kad šiam lustui bus taikomas 350 W TDP.

Įdomu tai, kad AMD oficialiai patvirtino dviejų mikroschemų rinkinių kūrimą: WRX90, skirtą darbo stotims, ir TRX50, reiškiantį AMD žengimą į vartotojų rinką. Primename, kad anksčiau AMD pristatė WRX80 ir TRX40 mikroschemų rinkinius. WRX80 buvo skirtas palaikyti 8 kanalų DDR4 atmintį, o TRX40 platforma palaikė keturių kanalų atmintį. TRX40 platformos suderinamumas buvo ribotas, nes ji palaikė tik vienos kartos AMD „Threadripper“ procesorius. Dėl šio riboto suderinamumo ji tapo mažiau patrauklia investicija dėl palyginti didelės kainos.

Kol kas neaišku, ar naujose serijose, kurios dabar įvardijamos kaip WRX90 ir TRX50, bus taikomas lankstesnis požiūris į suderinamumą su procesoriais, galimai palaikant kelių kartų procesorius. Tačiau patvirtinta tai, kad pagrindinės plokštės su sTR5 lizdu dabar palaikys DDR5 ir PCIe Gen5 standartus.

Apie AMD „Threadripper 7000“ seriją bus paskelbta jau šiandien (spalio 19 d.), tačiau naujoji serija rinkoje turėtų pasirodyti tik kitą mėnesį.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.