AMD nebeteiks „Vulkan“ tvarkyklių atnaujinimų „Polaris“ ir „Vega“ architektūroms „Linux“ platformoje

Žaidėjai, naudojantys AMD „RX Vega“ ir „RX 500“ serijos vaizdo plokštes, susiduria su neaiškumais dėl AMD tvarkyklių palaikymo. Rugsėjį šios plokštės buvo perkeltos iš pagrindinės šakos į atskirą paketą „Windows“ tvarkyklių versijoje. Nuo to laiko, nepaisant dviejų oficialios šakos atnaujinimų, „Polaris“ ir „Vega“ tvarkyklės liko neatnaujintos.

AMD oficialiai patvirtino nutraukusi „Vega“ ir „Polaris“ architektūrų palaikymą savo AMDVLK atvirojo kodo tvarkyklėje „Linux“ platformoje. Ketvirtojo ketvirčio leidinio pakeitimų sąraše patvirtinama, kad GFX8 ir GFX9 architektūros, apimančios „Vega“ ir „Polaris“, nebepalaikomos. Žaidėjai vis dar gali rasti šių architektūrų atnaujinimus bendruomenės palaikomose „Mesa RADV“ tvarkyklėse.

Nors AMD aiškiai nepranešė apie „Windows“ palaikymo pabaigą, šių vaizdo plokščių programinė įranga nebuvo atnaujinta jau daugiau nei mėnesį. Todėl ateityje šių vaizdo plokščių tvarkyklėse greičiausiai trūks dažno žaidimų optimizavimo ir naujos programinės įrangos palaikymo.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.