AMD praėjusiame ketvirtyje pardavė daugiau grafikos procesorių už „nVidia“

„Jon Peddie Research“ pateikia 2019 metų antro ketvirčio grafikos segmento duomenis. Teigiama, kad grafikos rinka augo 0.6 % lyginant su ketvirčiu prieš tai, bet mažėjo net 10.4 % lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Tarp gamintojų AMD per ketvirtį savo pardavimus padidino 9.2 %, „Intel“ pardavimai mažėjo 2 %, o „nVidia“ pardavimai mažėjo 0.6 %. Reikia pridurti, kad čia skaičiuojami visi lustai su grafika, tarp jų ir procesoriai su integruota grafika, dėl to „Intel“ čia yra lyderis.

Grafikos segmente „Intel“ dar vis tenka 66.9 % rinkos, antri yra AMD su 17.2 %, o trečia yra „nVidia“ su 16.0 % pyrago dalies. AMD paskutinį kartą prieš „nVidia“ šioje statistikoje pirmavo 2014 metų trečiame ketvirtyje. Reikia suprasti, kad situacija diskrečių vaizdo plokščių rinkoje yra visai kita, bet šių skaičių šiandien neturime. Pranešama tik tiek, kad diskrečių vaizdo plokščių pardavimai antrame 2019 metų ketvirtyje mažėjo 1.99 %.

4 Komentarai

 1. PCmaster2000 parašė:

  Nieko čia naujo, juk Abi didžiosios konsolių gamintojos sony su microsoft naudoja AMD lustus..

 2. Simplis parašė:

  Neks nezino kad cia paskaicioti kartu pardavimai su APU grafikos pardavimais ir raso nesamones 😀 intelis pagal sitos paskaiciavimus dar daugiau uz AMD pardave grafikos.cia paskaiciota kartu su APU,o ne tik diskretinem GPU. NVidia kaip buvo pirmoi vietoi pagal pardavimus diskretiniu GPU taip ir liko.vat tokie dalikai su sitom statistikom.

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Taigi čia ir yra visa PC grafikos rinka su visais iGPU. Kaip kitaip Intel pirmautų taip. Čia statistika, dėl statistikos, kažką pasako, bet tuo pačiu ir nelabai. Diskrečių vaizdo plokščių kai bus kokie duomenys, tai bus kitas vaizdas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.