AOC atskleidžia žaidimams skirtas ausines „GH200″ ir „GH300″ 

AOC atskleidžia naują produktų kategoriją ir žaidimams skirtas ausines „GH200″ ir „GH300″

Amsterdamas, 2021 m. kovo 25 d. – AOC, kuri specializuojasi monitorių srityje ir yra lyderiaujanti monitorių žaidimams tiekime, toliau plečia savo portfelį ir pristato kompiuterių periferijos įrenginius žaidimų mėgėjams. Žaidimų ekspertė pristatė dvi ausis uždengiančias ausines: „AOC GH200″ ir „GH300″, kurias bus galima įsigyti nuo 2021 m. gegužės.

Abi ausinės yra aptakių formų, patogaus ir lengvo dizaino su nuimamu mikrofonu ir 50 mm membranomis. Abu modeliai turi į medžiagą įvilktus laidus, kurie ne tik traukia akį, bet ir turi nuotolinio valdymo pultelį („GH200″ modelis yra „gun metal“ spalvos, „GH300″ – raudonos spalvos). „GH200″ sukuria stereofoninį garsą ir turi 3,5 mm jungtį, o prabangus „GH300″ modelis papildomai sukuria 7.1 virtualų erdvinį garsą (tik naudojant su asmeniniu kompiuteriu), turi USB jungtį ir RGB šviesos efektus.


„AOC GH300″ su USB ir virtualiuoju 7.1 garsu

Bet kuris žaidėjas, kiek daugiau pažaidęs šaudyklių žaidimus, sutiks, kad garsas yra ne mažiau svarbus nei vaizdas. Erdvinis garsas leidžia žaidėjams tiksliai nustatyti priešininkų pozicijas ir atspėti jų ketinimus dar prieš pamatant juos ekrane. Garso technologijos labai patobulėjo, todėl žaidėjai gauna tikslų garsinį grįžtamąjį ryšį, kuris papildo vaizdų sukuriamą įtraukiančią atmosferą. Kokybiškas garsas yra svarbus ne tik pirmojo asmens šaudyklių žaidimuose, bet ir kiekviename žanre, pavyzdžiui, siužetiniuose veiksmo ir RPG žaidimuose. Žaidėjai gali mėgautis didingais garso takeliais, girdėti suprantamus dialogus, o lenktynių žaidimuose ar skrydžių simuliatoriuose – išgirsti subtilias kiekvienos transporto priemonės dalies veikimą.

Siekiant patenkinti žaidėjų poreikius, naujosiose AOC ausinėse „GH200″ ir „GH300″ sumontuotos 50 mm neodimio membranos, sukuriančios 20 Hz – 20 kHz dažnių diapazoną ir veikiančios su 32 Ω (± 15 %) varža, kad būtų užtikrinta optimali garso kokybė.

Žaidėjams taip pat patiks nuimamas mikrofonas, leidžiantis bendrauti su savo komanda žaidimo metu arba naudotis VoIP programine įranga, pvz., „Discord“ arba „Teamspeak“. Daugiakryptį mikrofoną galima optimaliai sureguliuoti pagal norimą komfortą ir garso lygį. Naudojant 100 Hz – 10 kHz dažnių diapazoną, kuris atitinka žmogaus kalbos dažnių diapazoną, filtruojamas triukšmas tiek labai žemu, tiek labai aukštu dažniu taip, kad būtų užtikrinta aiški garso ir kalbos kokybė.

Dėl ausis dengiančio dizaino visi išoriniai garsai, tokie kaip garsūs kompiuterio ventiliatoriai ar iš gatvės sklindantis triukšmas, yra blokuojami, o ausų pagalvėlės su dirbtinės odos baltymu ir „memory foam“ danga užtikrina ilgesnį laiką trunkantį patogų naudojimą. Metalinis kaušelio tinklelis garantuoja ausinių ilgaamžiškumą, o reguliuojamas plieninis slankusis galvos lankelis leidžia pritaikyti ausines bet kokio dydžio galvai ir optimaliai paskirsto svorį.

„AOC GH200″ su 3,5 mm lizdu

„AOC GH200″ turi 2 m į medžiagą įvilktą laidą, 3,5 mm lizdą ir Y formos skirstytuvą, leidžiantį naudotojams prireikus padalyti mikrofono ir ausinių išvestis. Dėl plačiai naudojamos 3,5 mm jungties ausinės puikiai tinka kompiuteriams, konsolėms ar mobiliesiems įrenginiams. Tiesioginis nuotolinio valdymo pultas leidžia reguliuoti garsumą ir įjungti arba išjungti mikrofoną. Naudotojai gali naudotis „Windows Sonic Spatial Sound“ programa, skirta asmeniniams kompiuteriams ir „Xbox“. Subtili metalo spalvos apdaila puikiai dera su kitais kompiuterio komponentais, todėl ausinės puikiai tinka nuotoliniams darbo skambučiams ar internetinėms pamokoms.

„AOC GH300″ turi 2 m USB laidą. Turėdami virtualią 7.1 erdvinio garso galimybę, žaidėjai galės tiksliai nustatyti, iš kur sklinda garsas (ir taip padidinti savo galimybes tinkamai reaguoti) arba mėgautis filmais ir visiškai pasinerti į siužetą. Kalbant apie garso kokybę, naudotojai galės atkurti studijos kokybės garsą 24 bitų / 96 kHz dažniu ir pajusti beveik realų garsą žaidimų metu. Kaip papildomas privalumas, metaliniame „GH300″ tinklelyje yra integruotas 4 režimų (mišraus, ciklinio, statinio, išjungto) RGB apšvietimas, valdomas tiesioginiu nuotolinio valdymo pultu, kuriame taip pat yra garsumo valdikliai ir mikrofono įjungimo / išjungimo jungikliai. Nuimamo mikrofono šviesos diodai rodo, kai mikrofonas yra nutildytas, o tai supaprastina kasdienį naudojimą ir padeda išvengti nutildymo netinkamu metu.

Galiausiai ne mažiau svarbu yra tai, kad ausinių laidas sukuria patikimą, neatsiliekantį garso ryšį be tokių problemų, kaip vėlavimas ar iškraipymas.

„AOC GH200″ ir „GH300″ bus galima įsigyti nuo 2021 m. gegužės, atitinkamai už 42,90 Eur. ir 55,90 Eur.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.