AOC ir „Red Bull“ praneša apie naują ilgalaikę partnerystę

Amsterdamas, 2019 m. gegužės 14 d. – Monitorių bendrovė AOC šiandieną praneša apie ilgalaikę partnerystę su „Red Bull“. Nuo šiol garsiuose esporto renginiuose, kuriuos remia „Red Bull“, rungtyniaujančios komandos ir žaidėjai bus aprūpinti AOC pažangiausiais žaidimų monitoriais. Be to, per 2019 metus dešimt „Red Bull Player One“ renginių, kurie vyks visoje Europoje, gaus AOC paramą.

Sutvirtinant apjungtas pajėgas
Tiek AOC, tiek „Red Bull“ yra patyrę ir gerai žinomi epsorto veteranai, bendradarbiaujantys jau nuo praeitais metais vykusių „Red Bull Guardians“ ir „Red Bull Kumite“ renginių. Šios patirties pagrindu abi kompanijos, palaikydamos viena kitą siekia gilinti savo ilgalaikį dalyvavimą konkurencinėje žaidimų arenoje. AOC ir „Red Bull“ kaip komanda siūlys profesionalių esporto pramogų paketą tiek žaidėjams, tiek aistruoliams. Dėka AOC paramos, rungtyniaujantys žaidėjai galės laimėti AOC žaidimų monitorius kelių renginių metu.

EVO čempionas „Problem X“ spaudžia ranką nugalėtojui „Fujimura“ pasaulinių „Red Bull Kumite varžybų finale, kuris vyko Paryžiuje 2018 m. lapkričio 11 d.

Aukščiausios klasės žaidimų įranga
Žaidėjams suteikiami modeliai yra kruopščiai atrenkami kiekvienam esporto žaidimui ir gali pasigirti greitu, tik 1 ms, atsako laiku (AOC modeliai „AG241QG“ ir „AG251FZ“), net iki 240 hz atnaujinimo dažniu („AOC AG251FZ“ modelis), o tai pat ryškia ir aiškia QHD skiriamąja geba, siekiančia iki 2560 x 1440 pikselių („AOC AGON AG241QG“ ir „AOC AGON AG271QG“ modeliai).

Visi AOC žaidimų monitoriai suteikia žaidėjams maksimalų lankstumą ir mobilumą, o taip pat garantuoja, kad „Red Bull“ aukščiausio lygio esporto renginiai yra aprūpinti aukščiausios klasės įranga, kuri leidžia pasiekti didžiausią konkurencijos lygį.

Žaidimų monitorių rinkinys, skirtas „Red Bull“ esporto renginiams: „AOC AG241QG“, „AG251FZ“ ir „AG271QG“

 

Kiti „Red Bull“ atjungtiniai („offline“) renginiai:

  • 2019 m. balandžio 27 d. – birželio 22 d. „LoL Red Bull Player One“ turnyras Ispanijoje
  • 2019 m. gegužės 18 d. – „CS:GO Flick“ turnyras Turkijoje
  • 2019 m. liepos 27 d. „LoL Red Bull Player One“ turnyras Vokietijoje

Daugiau informacijos apie artėjančius renginius rasite „AOC Gaming“ oficialioje interneto svetainėje arba sekite „AOC Gaming“ paskyras FacebookTwitter ir Instagramsocialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.